Нова фурнітура від ROSTEX на варті захисту нових клієнтів «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Ефективний захист має бути стильним! Саме таку головну вимогу висунули наші чергові клієнти – представники однієї з IT-компаній, які звернулись до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проханням полагодити дверний замок після невдалої спроби зламу офісу під час карантину.

І як з’ясували наші фахівці після обстеження невдалої спроби зламу, уваги потребувала саме пошкоджена дверна фурнітура, яка з честю витримала натиск зловмисників і надійно захистила циліндр. Тож після обстеження дверей клієнтів ми запропонували замінити фурнітуру новою сучаснішою моделлю.

Наші нові клієнти після ознайомлення з наявним асортиментом захисної фурнітури були практично одностайні в своїх уподобаннях та відразу зупинили свій вибір на новій фурнітурі серії Monzun від ROSTEX – відомого у всьому світі і визнаного серед професіоналів галузі безпечного замикання чеського виробника.

Захисна дверна фурнітура ROSTEX Monzun виконана в стилі High Tech та поєднує сучасний дизайн, мінімалізм, міцна конструкція – все, що необхідно та цікаво нашим сучасним та просунутим новим клієнтам.

Тож після погодження з клієнтами ми відразу стали до роботі по її заміні.

Як зазначають фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр», Monzun – це нова фурнітура від ROSTEX, ефективна як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування.

Комплект фурнітури ROSTEX Monzun складається з цільного шматка нержавіючої сталі. Обробка матова нержавіюча сталь, має холодний сталевий відтінок із матовою поверхнею, що виглядає як оброблена металевою щіткою. Тож саме такий дизайн найкраще підійшов нашим клієнтам, офіс яких має сучасний інтер’єр.

До комплекту входять одна ручка з натисканням та одна фіксована. Дизайн ручки має просту форму, підійде для громадського застосування. Фіксована ручка зовні забезпечує базовий рівень безпеки – закрити двері не можуть бути відкриті зовні без ключа. Це також було важливо нашим клієнтам, оскільки усі співробітники мають ключі, а відвідувачів в офісі практично не буває.

До речі, дана фурнітура ідеальна для застосування з защіпками електромеханічними. Отже, в перспективі двері можна модернізувати, встановивши сучасну систему контрою доступу.

Отже, дана захисна фурнітура була успішно встановлена, а наші нові клієнти подякували фахівцям «ЛоксМайстер Київ-Центр» за бездоганно виконану роботу, особливо відзначивши їх високий професіоналізм оперативність та уважність до деталей.

В разі необхідності ми завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, щоб уся придбана в нас продукція безпеки бездоганно працювала багато років, радуючи вас найвищим рівнем захисту!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *