Нова платформа MTL 300

Шановні клієнти “ЛоксМайстер Буковина” звертаємо вашу увагу, що в магазині вже доступні циліндри (серцевина, личинка, вставка) на новій платформі від Mul-T-Lock (Мультилок). Хоча це одна з найбюджетніших платформ від МТЛ, ціна в межах 1000-1400грн. в залежності від розміру. Всеодно, вони варті уваги для зачинення приміщень, де не потрібний високий захист від інтелектуального взлому. Отже, про їхні переваги.

Нова, патентована до 2033 року ключова платформа MTL ™ 300. Це означає, що ніхто з інших виробників не мають право використовувати таку ж технологію в своїх циліндрах та бланках ключів. Тобто оригінальність гарантована, особливо у випадку дублювання ключів. Зробити копію можна тільки в авторизованому сервісному центрі і тільки по картці.
Піновий циліндр класу High Security на базі 7х7, в якому застосовується новий телескопічний пін спеціальної форми. Цей один телескопічний пін є сюрпризом для зловмисників, які не зможуть швидко відкрити з допомогою відмички чи інших інструментів для взлому.
Має підвищені можливості щодо мастерізації циліндрів. З допомогою МТЛ 300 можна побудувати як системи з двох і більше дверей (навісних замків, замків для обладнання) під “один ключ” так і складні системи з розмежуванням доступу – “майстер система”.
Комплектація: циліндр, 3 ключа, персональна кодова картка. А також, сучасна дизайнерська коробка, що надійно фіксує циліндр, ключі та картку з магнітною защіпкою.

Використовуючи MTL ™ 300 ви маєте патенованний циліндр, розроблений світовим лідером, за доступною ціною. Це циліндр,  який виходить за рамки стандартного, пропонуючи запатентовану технологію, що відповідає міжнародним стандартам для задоволення різноманітних потреб вашого будинку та бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *