Нова продукція в “ЛоксМайстер” що вас зацікавить.

Повідомляємо, що з березня 2021 року у наших магазинах з’явилась продукція досить популярного виробника міжкімнатних замків та петель – AGB (АДжіБі).

AGB – Alban Giacomo Spa є італійською компанією, що спеціалізується на виробництві систем фурнітури для дверей, вікон і ставен. З 1947 року AGB пропонує виробникам по всьому світу оптимальні довговічні рішення найвищої якості для внутрішніх і зовнішніх дверей і вікон. Широкий асортимент продукції AGB не має собі рівних серед виробників фурнітури для вікон і дверей. Зараз компанія має 4 заводи, що виробляють більше 20тис. найменувань товарів.

На даний час у нас представлені міжкімнатні замки AGB:

Mediana Polaris.

Міжкімнатні магнітні замки – революційна запатентована технологія. При зачиненні дверей защіпка притягується магнітом що всередині зворотної планки. Мінімум фізичного тертя та шуму зробило дані замки досить популярними. Доступні замки під циліндр євро-стандарту DIN та під WC-защіпку.

Кольори обробки: хром, латунь, бронза, білий.

Mediana Evolution.

Мікмімнатні замки з косим язичком по центру. Матеріал язичка – поліамід, є надзвичайно витривалим та тихим не зважаючи на його класичну механічну роботу. Корпус механізму захищений від попадання пилу або деревної стружки. Поворот ручки всього 30 градусів, і навіть коли защіпка заблокована ключем, ручка обертається вільно, виключаючи випадкову поломку замка. Замок Mediana EVOLUTION пройшов тест на відкривання-закривання (UNI 9173: 1988) в обсязі понад 500.000 циклів при незмінній працездатності. Доступні замки під циліндр євро-стандарту DIN та під WC-защіпку.

Кольори обробки: хром, латунь, бронза, білий.

Також варті уваги петлі від AGB з накладними ковпачками та трьохстороннім регулюванням:

Петля штирьова AGB 3D.

Петля 3D AGB регулюється в трьох напрямках, для дерев’яних дверей і вікон з двома різьбовими штифтами. Це забезпечує легке вгвинчування і максимально надійне кріплення. Для максимальної надійності і довговічності в конструкції дверної петлі AGB використовується пластикова втулка з кульковою віссю, яка з часом не буде потребувати змащування і збереже свою рухливість навіть при рідкісному відкриванні.

Конструкція петлі так само передбачає вертикальне регулювання за допомогою нарізного регулювального штифта. А мінімальний контакт регулювальних поверхонь забезпечить надійність і плавність руху петлі.

Кольори обробки: хром, латунь, бронза, білий, коричневий, чорний.

Отож, якщо хочете мати сучасні якісні та практичні міжкімнатні двері звертайтесь в наш магазин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *