Нова серія зламостійких сейфів Griffon CLE III від Паритет-К

Магазин “ЛоксМайстер Буковина” на Шевченка 52 представляє дві новинки від відомого на увесь світ українського виробника сейфів Паритет-К, а саме: CLE III.37.E. та CLE III.65.E..

Головна їх перевага, це те що вони пройшли сертифікацію за євростандартами та отримали сертифікат по III класу зламостійкості EN 1143-1. А це беззаперечний факт того, що Ваші цінності будуть в максимальній безпеці.

В чому ж виражається їх високий клас стійкості до злому?

  1. Конструкція стінок і дверей є продуманою, надійність забезпечуються завдяки залитим стінкам спеціальним фортифікаційним бетоном товщиною 50мм.
  2. Дверці оснащенні трьох сторонньою ригельною системою, яка включає 8 хромованих активних ригелів діаметром 25мм., що обертаються навколо власної осі. Також запираючий механізм має додатковий захист від висвердлювання та вибивання ригелів.
  3. В даних моделях використовуються наступні сертифіковані замки: сейфовий замок STUV (Німеччина) класу VDS 2; електронний кодовий замок STUV SWINGLOX (Німеччина) класу VDS 2; кодовий механічний замок M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS 2.

Наразі, для замовлення доступні наступні дві моделі з електронним кодовим замком STUV SWINGLOX (Німеччина) класу VDS 2.

Сейф зламостийкий CLE III.37.E. Зовнішні розміри: 370мм / 480мм / 450мм. Маса: 160 кг.

Сейф зламостийкий CLE III.65.E. Зовнішні розміри: 650мм / 550мм / 550мм. Маса: 318 кг.

Звертайтесь до нас для замовлення даних сейфів і Ви отримаєте безкоштовну доставку, професійне встановлення, налаштування та консультацію по правильній експлуатації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *