Нові двері “Клас і К” з системою контролю доступу

двері з СКДОбираючи системи контролю доступу – слід орієнтуватися на професійність тих, хто цю СКД розроблятиме, і встановлюватиме, на можливість внесення змін до неї та якість комплектуючих.

ЛоксМайстер Буковина встановлює нові двері з СКДТОВ “Клас і К” – потужний дистриб’ютор продовольчих та непродовольчих товарів Чернівецької області. Перед керівництвом компанії постало питання обмеження доступу стороннім особам у касове відділення. Вони звернулися до фахівців “ЛоксМайстру Буковини” по допомогу. При виїзді на об’єкт працівниками магазину було запропоновано систему контролю доступу на основі електромеханічної защіпки Eff-Eff 115 (Німеччина) та радіоконтролерів, що дає можливість відкривання дверей натиском кнопки брелка. 

Окрім електрозащіпки і радіоконтролера


Дотягувачі,фурнітура, замки від мільтілок

було виконано монтаж дверей серії “Стандарт”, встановлено японський дотягувач RYOBI D-1554, циліндр Mul-T-Lock 7Х7 (Ізраїль), багатоспрямований замок Mul-T-Lock 267 (Ізраїль), комплект захисної фурнітури Rostex 802 (Чехія), а також поставлений блок безперебійного живлення, що дає змогу користуватись СКД навіть при відключенні електроенергії. Тепер маючи додатково ще відеонагляд працівники касового відділення  можуть на вибір допускати у приміщення потрібних осіб.Професійно організовані системи контролю доступу дають змогу не лише уповноважити відповідних осіб на вхід до приміщення, але і вести аудит подій (знати, хто і коли заходив до приміщення), встановлювати доступ до приміщення за розкладом, контролювати використання робочого часу. Системи контролю доступу можуть бути автономними або ж входити до складу інтегрованої системи безпеки будівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *