Нові дверні циліндри KESO в магазині ЛоксМайстер

Раді повідомити, що в нашому магазині по вул. Шевченка 52 знову надійшли до продажу цікаві, варті особливої уваги дверні серцевини. Репутація мережі “ЛоксМайстер” відома якісними оригінальними виробами від європейського виробника. Циліндри KESO не виняток, їх виготовляє швейцарська компанія з 50-річним досвідом на ринку замкової продукції ASSA- KESO.

Дверний циліндр (серцевина, вставка, личинка) KESO 8000Ω² є піновим з розміщеними у трьох лініях пінами. Клас секретності найвищий – ExtraHighSecurity. Активний захист від копіювання Ω² можливий завдяки вбудованому інтерактивному елементу,  що працює у функції відчинення/зачинення в циліндрі замка. Додатковий захист від висвердлювання завдяки присутнім твердосплавним вставкам. Захист від перелому забезпечує міцний бар (стрижень) з Хром-Нікелевої сталі. П’ятнадцять пінів з трьох сторін можуть розташовуватися по різних лініях.

Циліндри KESO 8000Ω² ‒ це нове покоління механічних циліндрів з новим активним захистом від копіювання. Запатентована технологія замикання (патент до 2034 року) та функціональний захист конструкції гарантують надзвичайно надійний захист ваших приміщень.

Ключ даного циліндру є практичним у використанні та має ультра сучасний оригінальний дизайн. Рухомі елементи в ключі та циліндрі забезпечують функціонування тільки авторизованого ключа. Запатентований профіль стопору ключа.

Всі ці властивості забезпечують найвищий, на сьогоднішній день, захист, який може надати механічний циліндр.

Майстри магазину з монтажем ЛоксМайстер можуть професійно встановити дані серцевини на Ваші двері надавши гарантію на продукт 1 рік та додатково гарантію на установку – 1 рік. Або ж придбати циліндр у нас на сайті та самостійно встановити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *