НОВІ КЛЮЧІ ДО СТАРИХ ЗАМКІВ

Бувають випадки, коли злодії здійснюють грабіж через вашу необережность або ваших близьких.

Діти можуть показати ключі в школі, ви можете ключі втратити або залишити в роздягальні, поки переодягаєтеся, а злодій-домушник зняти дублікати або сфотографувати. Захист від цього знову таки в скритності та обережності.

Нікому не розповідайте про конфігурацію і конкретні моделі замків у ваших дверях. Не передавайте ключі і не залишайте на зберігання незнайомим людям. Будьте присутніми при установці замків і довіряйте тільки перевіреним майстрам.

Звичайно є варіанти циліндрових замків із захистом від копіювання, є сувальдні замкі з вкрай складним копіюванням ключа, але краще зберігати обережність і ключами не світити.

Тому якщо загубили ключі або думаєте, що будівельники або будь-хто інший зняв зліпок, то краще поставити нові замки і жити спокійно. Це стосується багатьох замків, які продаються в Україні.

Але є замки, де можна при потребі змінити тільки ключі.

Mul-t-lock та Abloy надають можливість оперативно зробити перекодування замків і дверних циліндрів в випадки втрати ключів. При цьому ви заощаджуєте чималі гроші, на покупку нового замка або дверного циліндра. Перекодування проводиться за 15-20 хвилин у Вашій присутності. Після перекодування ваш замок відчиняють тільки нові ключі, жоден старий вже не відчинить.

При потребі перекодування замків Mul-t-lock та Abloy можна замовити у сервісному центрі “ЛоксМайстер на Подолі” або викликати майстра на домівку.

Пам’ятайте – найсумніше, коли відкривають вашими ж ключами – при втраті або необережності. Не дамо злодію можливості цього зробити!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *