Нові Львівські копи і безпека

І так ,  Всім привіт . давно не писав був у відпустці, і взагалі мені було не до того, літо, спека, релакс ,  сьогодні останній день відпуски.
У львові нова поліція , отже  що хочу відзначити  Львів  швидше за все стане тепер більш безпечним  містом , на вулицях поменшає хуліганів , пяних розборок і тим більше пяних  чи  просто криворуких водіїв. Навіть я став їздити більш уважніше.
А як бути із квартирною безпекою ? навряд чи полісмени якось  суттєво на це вплинуть , адже злодії діють тихо і як правило ніхто нічого не бачив , або не хотів бачити бо все ж таки не довіряв міліції тому  не дзвонив  у 102 , тепер звісно  думаю якщо якісь підозрілі незнайомі люди зявлятся у підїзді то  ваш сусід  викличе поліцію . Але знаєте на когось надіятись неможна  треба дбати про свою безпеку самому .
Тому  для вас працюємо ми , спеціалісти  мережі ЛОКСМАЙСТЕР. У нас  в магазині  на Митрополита Андрея  14  ви можете  знайти правильне рішення що стосуєтся механічного або електронного замикання дверей.
І ще одне навіть якщо злодії все ж наважатся вламуватись в двері на котрих стоїть скажімо фурнітура ROSTEX із Мультилок чи аблой циліндром , зо злодіям  доведется добряче пошуміти , і сусіди всеж викличуть поліцію , бо дешеву “китайщину чи росіянщину”  вони лузгають як горіхи і саме тому ніхто нічого не чує .
 
 Якось я бачив  інтервю дічини київського копа , її запитали як до вас ставлятся люди і що ви взагалі про них думаєте . Вона відповіла  що ставлятся люди дуже позитивно , але що дивує що чомусь  дуже мало хто дбає про свою безпеку .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *