Нові мото- та велозамки TOKOZ та VIRO доступні в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Новий сезон для двоколісного транспорту щойно стартував,а отже, саме час подбати про надійний захист свого «двоколісного друга», аби убезпечити його від зазіхань зловмисників. Зробити це зараз надзвичайно просто, адже в нашому асортименті є усе необхідне для цього! 
Який би вело- або мотозамок Ви не обрали, незмінним лишається висока якість та неперевершена надійність, яка гарантується провідними виробниками замкової продукції: чеською компанією TOKOZ® та італійською VIRO®.

Чеські замки TOKOZ® забезпечують відмінний захист не лише велосипедів, а і мотоциклів, квадроциклів, човнів, катерів, сільськогосподарського транспорту, воріт і т. ін..
Наразі асортимент замків TOKOZ для двоколісного транспорту здатний задовольнити найвибагливішого покупця і включає кодовий велосипедний замок з підсвічуванням коду TOKOZ 29457,  тросовий велосипедний замок TOKOZ 29456, а також два мотоциклетних замка: замок мотоциклетний з ланцюгом TOKOZ 29455 та TOKOZ PLUTO MOTO 50.

Якщо TOKOZ – це вже відома та популярна серед українських покупців замкова продукція, то Viro – новий гравець на українському ринку продукції безпеки. Компанія була заснована у 1942 році в Італії та отримала свою назву від початкових літер імені та прізвища засновника – Vincenzo Rossetti (Вінченцо Розетті). Вже з самого початку виробництва продукція Viro Innocenti S.p.A. була відома в світі як синонім високої якості і надійності. 
Продукція Viro, а саме: новітні моделі мото- та велозамків,  закохує з першого погляду, оскільки окрім незрівнянної якості, вона має ще і чудовий італійський дизайн!
Отже, які б вело- та мотозамки Ви не обрали, уся представлена в нашому магазині продукція має найвищу якість та на відмінно виконує свою основну функцію – захист двоколісного транспорту.
А у разі необхідності фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові підібрати мото- чи вело замок, який максимально повно відповідатиме саме Вашим потребам, щоб Ваш двоколісний сезон ніщо не зіпсувало!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *