НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВІД MUL-T-LOCK MODULAR

Компанія MUL-T-LOCK, яка є провідним виробником замкових виробів, опанувало та підтримує виробництво циліндрів модульного формату – Modular. Відтепер сервісні центри від  MUL-T-LOCK мають можливість оперативно реагувати на потреби замовника та збирати на місці потрібний циліндр – необхідної довжини і симетрії.

Кінцевий споживач від такого формату має суттєві переваги. Раніше була можливість зробити необхідні профілактичні сервісні роботи з ремонту та за потреби змінити ключі на нові. Але розмір та симетрія залишалися без жодних змін. Зараз вже і це можна змінити!

Дуже часто трапляються випадки коли є потреба зміни замків, наприклад двері треба облицювати зовнішнім декором, а тому маємо випадок коли при зміні товщини дверей потрібно міняти й замки. Або ж у клієнта є намір переставити циліндр на інші двері, з іншими параметрами, а це треба обов’язково враховувати. Чи є необхідність встановити захисні елементи фурнітури, щоб збільшити рівень безпеки.

Зараз у вище наведених випадках вже не потрібно купувати новий циліндр, потрібно лише звернутися до сервісного центру MUL-T-LOCK  та змінити параметри вашого циліндру на потрібні.

Тепер у наших замовників є можливість збирати циліндри будь-яких розмірів і симетрій! А згодом за потребою їх міняти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *