Новинка ринку України – кам’яний шпон SlateStone

Декоративні накладки с застосуванням натурального кам’яного шпону SlateStone® – cправжня новинка у сфері будівництва, оздоблення приміщень та дверей. Ідея розробки належить дизайнеру Інні Іваницькій.
 
Дизайнерський погляд зазирнув вже далі існуючої серії фасадів Geometry. Геометричні трансформації у поєднанні прямих ліній та різнманітних фігур доповнилися полотнами оздобленими природнім кам’яним шпоном. Такі фасади уособлюють в собі еко-мінамалізм, який органічно впишеться в інтер’єр, в якому головним акцентом є застосування природніх матеріалів.
 
Декоративний фасад оздоблений однотонною ПВХ плівкою VINORIT® FOREST GREY (Сірий лісовий 57) в поєднанні патини бронза.
 
На складі роздрібної мережі «Локсмайстер» вже є в наявності такі варіанти натурального кам’яного шпону SlateStone:
– Мармурово-білий (L 1000 B Blanco);
– Палаючий ліс (L 2150 G Burning Forest);
– Червона мідь (L 2300 G Cobre);
– Чорний діамант (L 1900 B Negro);
– Вулканічний агат (L1600 B Rustikal).
Використання плівки VINORIT® FOREST GREY додає лісових мотивів, виключає строкатість та має м’яке забарвлення. Камінь у даній композиції створює враження прохолоди та свіжості, а блискуча поверхня наче сяє вогнями (ілюзію полум’я несуть своєрідні плями бурого, злегка червоного відтінку). Міксування стилів природного каменю та дерева викликає справжнє естетичне задоволення та створює релаксуючий ефект. Подібні тенденції дозволяють використовувати декоративну накладку для дверей «Кам’яний ліс» у самих модернових стилізованих дизайнерських варіаціях, а також у якості родзинки в традиційних та консервативних концепціях.
 
Декоративні накладки з застосуванням натурального кам’яного шпону SlateStone в Україні лише нещодавно стали використовуватися у декоруванні вхідних та міжкімнатних дверей, але вже встигли отримати позитивні відгуки цінителів і все частіше та ширше входять в вітчизняні інтер’єри.
SlateStone кам'яний шпон

Необхідно відзначити чудову універсальність декоративних накладок з використанням кам’яного шпону SlateStone® – завдяки своїм структурним особливостям, вони успішно поєднуються з будь-якими натуральними матеріалами у Вашому інтер’єрі та гармонічно вписуються в загальну концепцію. І саме головне те, що Ви можете залишити спеціалістам свої індивідуальні побажання і замовити накладки просто зараз.

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *