Новинки дверної фурнітури від ROSTEX

Кожен споживач , який хоч раз встановлював двері в будинку або квартирі, стикався з тим, що нові двері, як правило, продаються без фурнітури ( ручок, замка-засувки). При цьому з широкого асортименту дверної фурнітури не так-то просто вибрати саме те, що стане гармонійним доповненням інтер’єру і підкреслить його індивідуальність.
 
Дверні ручки, виконані з цинку, відносяться до економічною групі виробів. Володіючи невисокою вартістю, цинкова фурнітура зберігає всі переваги більш дорогих серій: вона надійна, довговічна і естетична.
 
Новинка яка представлена з мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер цікава для тих споживачів, хто шукає бюджетні рішення захисної фурнітури. З березня 2014 вже у продажу нова інтер’єрна фурнітура BARYT (Баріто) від чеського постачальника ROSTEX® (ростекс)
 
Фурнітура представлена на роздільних щитках, у двох обробках – нікель сатин і титан. Істотна перевага фурнітури ROSTEX® – стійкість покриття. При щоденному використанні фурнітури а це неминуче зовнішній вигляд ручок, щитків залишиться незмінним, не зітреться і не «облізе». Фурнітура BARYT (Баріто) виготовляється з особливого міцного матеріалу – цинку та алюмінієвого сплаву Zamak (замак).
Конструкція ручки: щитки простий і лаконічної форми, основний акцент зосереджений на зручній вигнутій ручці. Дизайн ручки буде ідеально поєднуватися з сучасним інтер’єрами. Відмінно вписується в приміщеннях громадського призначення: офіси, готелі, магазини і т.д.. Крім того, ручка має достатню довжину, 113 мм, ергономічна, і комфортна.  
 
Способи кріплення як на стяжних гвинтах, так і на саморезах. Ручки ROSTEX® BARYT (ростекс Баріто) непогано компонуються з протекторами інших виробників. Особливо вдалим виявилося поєднання ручок ROSTEX® BARYT обробки нікель сатин разом із захисним протектором MUL-T-LOCK Esety SL3 (мультилок Ессет) в аналогічній обробці.
Ручки ROSTEX® BARYT (ростекс Баріто) можна монтувати на вхідні двері із замками багато направленого замикання MUL-T-LOCK М603, М267, 265.
Замовляйте фурнітуру BARYT від ROSTEX® – в мережі магазинів ЛоксМайстер і ви отримаєте вдале бюджетне рішення для замикання вашого будинку або офісу.    
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *