НОВИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ ВЛАСНОСТІ !

Хочемо повідомити наших клієнтів, що магазин «ЛоксМайстер на Подолі» продовжує розширювати ланку електромеханічних циліндрів провідних світових замкових брендів. До раніше представлених Mul-T-Lock CLIQ, які компанія пропонує на двох платформах – Іnteractive+ та ТМ5+, додано вироби компаній Abloy (Фінляндія) та Ikon (Німеччина).

Нагадуємо, що технологія CLIQ поєднує в собі високий рівень безпеки механічної платформи, тепер вже класу Extra Security, завдяки платформі МТ5+ та унікальну електрону криптостійку систему CLIQ, одна з частин якої знаходиться в циліндрі, а інша в ключі. В поєднанні ми маємо ультимативне рішення безпеки з гарантованим захистом від механічних маніпулювань (від відмичок).

Крім того, завдяки електроній складовій, циліндри CLIQ мають ряд значних та суттєвих переваг в порівнянні з механічними виробами :

  • Авторизація ключам може бути надана за часовим розкладом;
  • Можливість аудиту подій як з циліндра так і з ключа;
  • При втраті ключа немає необхідності в механічному перекодуванні циліндра, достатньо просто видалити втрачений ключ з пам’яті циліндру.

Також суттєвою перевагою є те що вироби з технологією CLIQ зовсім не потребують прокладання електричних дротів, на відміну іншим технологіям системи контролю доступу. Змінна літієва батарейка , яка знаходиться в ключі, служить в якості єдиного джерела енергії для ключа та циліндра.

З продукцією з технологією CLIQ ви зможете ознайомитися та придбати в магазині «ЛоксМайстер на Подолі», що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Братська, 10/10. Тел.: 044 494 39 99

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *