Новинка! Бюджетна серцевина іспанського виробника TESA.

В магазині “ЛоксМайстер Буковина” що на вул. Шевченка 52 надійшли у продаж замкові циліндри (серцевини, личинки) іспанського виробника Tesa. Наскільки Вам уже відомо мережа магазинів “ЛоксМайстер” продає та здійснює монтаж лише сертифікованих оригінальних циліндрів європейського виробника, що перевірені десятками років співпраці. Tesa є однією з цих компаній, основною перевагою їхніх циліндрів є ціна, зважаючи на те що дана продукція орієнтована на європейський ринок то і якість при цьому відповідна.

Циліндр Tesa це піновий циліндр англійського типу, класу Standard Security. Технологія «Одинарний пін» (циліндр має 5 пінів, піни мають 10 можливих висот).  Завдяки великому діапазону розмірів пінів можливо отримати велику кількість секретних комбінацій (45000) з ресурсом – 50000 циклів. Також присутній захист від відкриття відмичками.
Циліндр сертифікований згідно Європейського стандарту EN-1303, відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9001 та екологічності ISO 14001. Можна використовувати в протипожежних дверях.
Не зважаючи на їх вартість є можливість збирання циліндрів в системах «Майстер-ключ» та «Один ключ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *