Новинка! Навісний замок від виробника TOKOZ

Доброго дня!

До вашої уваги представлено новий навісний замок від виробника Tokoz, замок TOKOZ OMEGA 50. Даний замок цікавий тим, що він продається як з циліндром, так і без. Тобто циліндр (серцевина, вставка, личинка) ви можете самостійно підібрати під свої ключі. Приклади циліндрів, які можуть підійти до даного замка: Mul-T-Lock, Abloy та IKON CLIQ. Це означає, що даний замок ви можете об’єднати в свою майстер систему або один ключ, маючи в наявності один із перелічених циліндрів.

Характеристики даного замка: дужка виготовлена із загартованої сталі, яка захищає від перепилювання, висота дужки 50 мм, діаметр дужки 8 мм. Матеріал корпуса – цинкове лиття, яка захищає від фізичної розправи. Даний замок може застосовуватись як основний або додатковий замок для зовнішніх воріт, дверей, контейнерів та іншого. У даного замка також є захист від погодних умов, вогню, пилі та жиру.

І щоб цей навісний замок надійно захищав пропонуємо застосувати спеціальні навіси TOKOZ BZ200, праві чи ліві. Це допоможе ще краще захистити як сам замок від перепилювання, оскільки доступ до дужки замка обмежений так і саме майно. А ось і комплексний варіант – замок з навісами в комплекті. Після відкривання, немає необхідності забирати замок і думати, куди його покласти, щоб потім не шукати. Корпус замка залишається на двері. Є варіанти як для двостулкових так і одностулкових дверей.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *