Новинка в сфері контролю доступу. Циліндр IKON CLIQGo

Німецька компанія ZEIS IKON AG, що входить в групу кращих світових виробників механічних і електромеханічних замків”ASSA ABLOY Sicherheitstechnik GmbH”, цьогоріч випустила новинку. Це є одночасно новинка як в сфері безпеки житла так і в сфері контролю доступу до дверей.

CLIQ® Go є мехатронною системою блокування, заснованою на точних механічних компонентах і мікроелектронних модулях технології CLIQ® від ASSA ABLOY. Мікроелектроніка в програмованому, водонепроникному ключі і компактному електронному запірному циліндрі гарантує максимальну безпеку – надійно і без ускладнень. CLIQ® Go вирішує проблему втрати ключів. Оскільки кожний ключ індивідуально програмований, права на блокування можна легко видалити – незалежно від того, де ви знаходитесь.

Основні переваги:
– Ідентифікація, обмін інформацією, перевірка авторизації між ключем та циліндром CLIQ® здійснюється за протоколом 3 DES (Triple DES), який гарантує надвисокий рівень безпеки обміну даними.
– Ультимативний захист ключа від клонування та несанкціонованого виготовлення. Кожний виготовлений ключ заноситься до спеціального реєстру та має свій унікальний номер в системі.
– Додаткові ключі виготовляють лише в Авторизованих точках продажу CLIQ® та при наявності паспорту циліндра.
– Можливість встановлювати час доступу користувачам у приміщення. Права доступу ключів із технологією CLIQ® можна змінювати безкінечну кількість разів.
– В разі втрати ключа його достатньо видалити із пам’яті циліндру із відповідним записом в системі навіть без механічного перекодування циліндрів.
– Можливість отримати аудит подій із замка в разі необхідності. Кожний контакт ключа із замком чи циліндром фіксуються у журналі, який окремо зберігається в циліндрах CLIQ® (Клік).
– Захист від свердління забезпечують: загартований корпус та титанові стержні.
– Живлення немає в циліндрі
– Звіт подій 50 останніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *