NUKI – керуйте вашим замком через смартфон !

Все більше стає прихильників смарт-виробів у замковій галузі, де звичайний механічний ключ відходить на другий план. Адже всі можливості та опції вашого замка ви програмуєте, керуєте та контролюєте через ваш смартфон.  Новітні технології нас привчають до нових звичок.

Враховуючи шалений попит наших покупців до нових розробок у галузі замків, які останнім часом поєднують вже звичну механіку з новітніми електронними технологіями, наша компанія працює над розширенням асортименту модельного ряду цих замків, постійно додаючи нові вироби.

Зокрема ми пропонуємо вироби від австрійської компанії NUKI, яка є безперечним європейським лідером у  галузі смарт-замків. Наразі на розсуд споживачам хочемо представити Електронний контролер NUKI Smart Lock 4.0 Pro WiFi , який в поєднанні з вашим замком надасть нові переваги та можливості !

Що то взагалі за NUKI ?! Детальніше розглянемо…

Нова модель від NUKI, електронний контролер Nuki Smart Lock 4.0 Pro – це електронний контролер нового покоління  з інтегрованим WiFi модулем та підтримкою технологій Matter та Thread. Керувати контролером, електронним зчитувачем та пультом дистанційного можна віддалено з будь якої точки світу через мобільний додаток NUKI. Саме ці можливості надають користувачу максимальну гнучкість та зручність в повсякденному користуванні, надвисоку ефективність адміністрування, надійний контроль та безпеку.

Що ж нового добавлено у контролер…

Стандарт Matter тепер інтегрований у  основні платформи розумного дому, включаючи Amazon Alexa, Apple Home, Google Home і Samsung SmartThings, що означає, що розумні домашні пристрої більше не потребують сертифікації індивідуально для кожної платформи.  Новий стандарт зв’язку Matter дозволяє легко підключатися до наявних пристроїв Smart Home незалежно від їх виробника чи моделі.

Завдяки віддаленому доступу через Thread є унікальна можливість віддалено використовувати всі функції Розумного замка Nuki без Nuki Bridge або Wi-Fi модуля – сумісний з Thread розумний домашній концентратор (hub ) діє як центр керування, підключаючи ваш пристрій 4-го покоління до мережі.

Електронний контролер  Nuki Smart Lock 4.0 Pro придатний для встановлення на більшість типів дверей з врізними циліндровими замками.
Простий монтаж – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей та використання спеціальних циліндрів. Може бути встановлений практично на будь який циліндр ключ-ключ (для можливості відмикання циліндру механічним ключем ззовні циліндр повинний бути з функцією “emergency”, яка дозволяє відмикати циліндр ззовні, коли зсередини вставлений ключ) та ключ тумблер (потребує використання спеціального адаптеру NUKI).

Контролер NUKI  дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок) через мобільний додаток смарфону або web-інтерфейс з ПК.
Опції відмикання: з мобільного додатку NUKI (в тому числі й з ідентифікацією за відбитком пальцю), за допомогою пульта дистанційного керування NUKI   FOB, за персональним кодом з електронного зчитувача NUKI Keypad.

Сучасні рішення від австрійського виробника компанії NUKI дозволяють зробити наші замки не тільки безпечними а й набагато зручнішими у використанні !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *