NUKI Smart Lock 4.0 Pro WiFi білий

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги Електронний контролер NUKI Smart Lock 4.0 Pro WiFi білий від Австрійського виробника компанії NUKI.

 

Електронний контролер Nuki Smart Lock 4.0 Pro – це електронний контролер нового покоління  з інтегрованим WiFi модулем та підтримкою технологій Matter та Thread, який надає унікальну можливість керувати контролером, електронним зчитувачем та пультом дистанційного керування віддалено з будь якої точки світу через мобільний додаток NUKI. Це надає користувачу максимальну гнучкість та зручність в повсякденному користуванні, надвисоку ефективність адміністрування, надійний контроль та безпеку.
В четвертому поколінні контролерів NUKI додано мультиплатформений стандарт Matter.
Matter — це стандарт сумісності, розроблений і керований Connectivity Standards Alliance.
Стандарт Matter тепер інтегрований у  основні платформи розумного дому, включаючи Amazon Alexa, Apple Home, Google Home і Samsung SmartThings, що означає, що розумні домашні пристрої більше не потребують сертифікації індивідуально для кожної платформи.
Новий стандарт зв’язку Matter дозволяє легко підключатися до наявних пристроїв Smart Home незалежно від їх виробника чи моделі.
Завдяки віддаленому доступу через Thread є унікальна можливість віддалено використовувати всі функції Розумного замка Nuki без Nuki Bridge або Wi-Fi модуля – сумісний з Thread розумний домашній концентратор (hub ) діє як центр керування, підключаючи ваш пристрій 4-го покоління до мережі.
Електронний контролер  Nuki Smart Lock 4.0 Pro придатний для встановлення на більшість типів дверей з врізними циліндровими замками.
Простий монтаж – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей та використання спеціальних циліндрів.
Може бути встановлений практично на будь який циліндр ключ-ключ (для можливості відмикання циліндру механічним ключем ззовні циліндр повинний бути з функцією “emergency”, яка дозволяє відмикати циліндр ззовні, коли зсередини вставлений ключ) та ключ тумблер (потребує використання спеціального адаптеру NUKI).
Контролер NUKI  дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок) через мобільний додаток смарфону або web-інтерфейс з ПК.
Опції відмикання: з мобільного додатку NUKI (в тому числі й з ідентифікацією за відбитком пальцю), за допомогою пульта дистанційного керування NUKI   FOB, за персональним кодом з електронного зчитувача NUKI Keypad.
Придатний для застосування  із силовими замками багатоспрямованого запирання.
Призначений виключно для встановлення всередині приміщення.
Для використання WiFi необхідно наявність в приміщенні WiFi роутера та підключення до мережі Internet.
Живлення контролера NUKI забезпечує покращений акумуляторний блок NUKI   Power Pack   (в комплекті), 4.8 V DC | 2,500 mAh | 12 Wh якого вистачає до 6 місяців роботи без підзарядки.
Час заряджання акумулятора – приблізно 10 год.
Розміри: 110 x 60 x 60 мм.
Вага: 580 г.
Зв’язок: Bluetooth 4 та вище, WiFi (IEEE802.11 b/g/n (2.4 GHz)), Thread
Умови експлуатації: 10-40°C
Сумісні ОС: iOS, Android, EMUI (Huawei)

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *