ОБЕРИ НАДІЙНИЙ НАВІСНИЙ ЗАМОК !

Між різноманіттям моделей замків, в залежності від їх застосування та способу встановлення, є окрема ланка – навісні або вісячі замки. Найчастіше їх застосовують для закривання хвірток, воріт, гаражних дверей, інших господарських приміщень.

Будова такої конструкції дуже проста. Запірний механізм знаходиться всередині металевого корпусу з замковою щілиною. На корпусі закріплені вушка, за допомогою яких навісне запірний пристрій навішується на двері.

Але не все так просто… Безпека, яку забезпечують навісні замки, є не менш актуальною ніж інші моделі замків. Варто вибираючи навісний замок, необхідно враховувати сферу його застосування. Наприклад, замок який буде використовуваний на вулиці, повинен володіти антикорозійним покриттям і бути надійним при агресивних погодних умовах – повинен бути морозостійким і мати захист секретного механізму від забруднення. Для внутрішніх дверей – повинен бути надійний, мати компактний корпус і компактний ключ.

До того ж якщо ми маємо мету обрати більш надійний замок, то слід враховувати наступне – захисні властивості залежать від якості дужок. Це найвразливіше місце подібних моделей. Вони повинні бути виготовлені з дуже надійного, сильного металу, який неможливо перепиляти. Зазвичай, для цього застосовують загартовану сталь.

Деякі моделі покриті додаткової антикорозійним захистом. Таке покриття не дозволяє волозі і зовнішніх атмосферних умов впливати на запірний механізм, подовжує період його служби.

Якісні замки вкрай складно перепиляти звичайними інструментами. Для цього потрібне спеціальне устаткування і тривалий період часу. Далеко не всі зловмисники можуть собі це дозволити.

У магазині «ЛоксМайстер на Подолі» є можливість ознайомитися та обрати необхідну модель замка, виходячи з його майбутнім застосуванням. Ассортимент замків представлений провідними світовими виробниками – MUL-T-LOCK(Ізраїль), ABLOY(Фінляндія), VIRO(Італія), TOKOZ(Чехія).

Обирайте вироби надійних, перевірених виробників. Вони пильно стежать за якістю виробів. Використовують у виробництві інноваційні технології і надійні, протестовані матеріали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *