ОБЕРИ ЗАМОК ЗА СВОЇМИ ВИМОГАМИ ТА ПОТРЕБАМИ !

На жаль багато відвідувачів нашого магазину, вперше завітавши до нас, навіть гадки не мають що під загальним терміном «Замок» можуть бути зовсім різні прилади, які суттєво відрізняються один від одного та кожен має своє призначення.

Тому є нагода розібратися що то таке – замки і якими вони бувають…

Усі замки розрізняють за кількома видами по формату самої конструкції приладу та способу їх застосування.

Одні з самих простих є навісні або вісячі замки, які використовуються для закриття приміщень, де зберігаються не особливо цінні речі, оскільки такий замок можна зламати за лічені хвилини.

Накладні замки використовують для того, щоб не порушувати цілісність дверного полотна. Захищають такі замки зазвичай дерев’яні двері, на металевих дверях їх не використовують.

Врізні замки встановлюють на вхідні двері з різних матеріалів, у них привабливий вигляд і багато з них мають високий рівень захисту.

До того ж всі замки розрізняються від того яким чином вони відкриваються.

Найпопулярніші замки сьогодні – це циліндрові. До таких замків складно підібрати відмичку, багато з них мають двосторонню бічну перфорацію, і вибити замок буде також непросто. Ключ для такого замку компактний і зручний.

Класичний вид замка – це сувальдний. Такий замок складається зі спеціальних кодових пластин і серцевини. Надійність залежить від кількості сувальд (кодових пластин). Зламати його складно, але можна підібрати відмичку.

Також існують також електронні замки. Замок закривається завдяки набору цифр і букв. Такі замки вважають досить надійними. Єдиний недолік в тому, що людина, яка розбирається в електроніці, зможе його відключити від електроживлення і без проблем вивести з ладу.

Кодові замки, де не потрібні ключі. При цьому, натискаючи постійно одні й ті ж кнопки, вони шліфуються і з часом неважко побачити набір потрібних цифр, що стане знахідкою для грабіжника. Найчастіше такі замки встановлюють на вхідні двері у під’їздах.

Тож перш ніж купити або замовити той чи інший замок, треба розуміти де ви маєте потребу його використовувати  та яким чином хочете його відмикати.

У асортименті  магазина “ЛоксМайстер на Подолі” завжди є замки різних форматів, а фахівці порадять як ліпше їх підібрати. Якщо у вас нема можливості самостійно встановити або замінити старий замок на новий, наші майстри зроблять це швидко та професійно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *