Запит від організації.
До нас звернулись представники дитячої лікарні в м.Чернівці. Довгий час, доки проводився генеральний ремонт пологового будинку, їх тимчасово перенесли в новий корпус дитячої лікарні. І за роки пацієнти звикли до інших кабінетів. Пізніше, до прикладу на нульовому поверсі був збір аналізів. Тепер там стаматологічна та операційна. В коридорах облаштували відповідні перегородки з дверима. Та відвідувачів лікарні це не спиняє, вони всеодно йдуть сім’ями до кабінетів когось чи чогось шукаючи. І тим самим порушують режими при проведенні стоматологічних та операційних процесів. Тому працівники медзакладу колегіально вирішили обмежити доступ проходів на відповідних дверях.
Технічне завдання.
Завданням було встановити замки на двері, які б витримували велику кількість відкривань на добу. Працівники мають відчиняти двері підносячи картку або вводячи код доступу. Пацієнти можуть зайти тільки за запрошенням лікаря. Вийти може будь хто просто натиснувши кнопку виходу.
Щоб двері не залишались привідчиненими, встановлюється дверний дотягувач, який буде постійно зачиняти двері після кожного відкриття. На двостулкові двері, де часто відкривають обидві сторони щоб проїхала каталка, потрібен дотягувач з фіксацією відкритого положення.
Виконання.
Спрешу ми виїхали на заміри та консультацію, звернувши увагу на наступні чинники:
- з чого зроблені двері;
- яка ширина та приблизна вага дверної стулки;
- яка ширина рами;
- на якій відстані розетка або електричний щиток;
- скільки працівників медзакладу тощо.
Далі, виходячи з цих даних підібрали товар та змонтували. Потім, запрограмували електронні ключі та коди, і запустили систему.
Отже, встановлено наступні пристрої:
- Замок електромагнітний з силою утримання 280 кг. у верхній частині дверей.
- Кронштейн для кріплення замків на пластикові двері.
- Кнопка виходу.
- Контролер зі зчитувачем (2в1) карток та кодовою панеллю.
- Дверний дотягувач.
- Блок живлення 12В.
Фото з об’єкту.
Для замовлення консультації перейдіть на сторінку контактів.