ОБИРАЄМО ТІЛЬКИ СПРАВЖНІЙ ЗАХИСТ !

Обираючи та купуючи нові вхідні двері, слід звертати увагу не тільки на особливість креслення малюнку на зовнішній їх частині, які будуть вам пасувати та відрізнятися посеред дверей ваших сусідів. Адже красота та візерунки ваших дверей аж ніяк не будуть впливати на їх міцність та надійність, що перш за все від них потрібно. Тому що саме вони перші будуть чинити опір спробам грабіжникам несанкціоновано потрапити до вашого маєтку.

Слід розібратися, якими ж замками запропоновані вам двері укомплектував виробник, чи дійсно вони будуть складні та надійні від спроб зловмисників їх відкрити або зруйнувати. Крім того важливо пам’ятати, що й самі замки потрібно захищати від тих ж спроб зруйнувати. Для цього існують спеціальні листи-пластини, які вкрай важко буде висвердлити та дібратися до механізмів замка та броньовані протектори, які не дозволять зламати циліндри замка.

На практиці виявляється, що дуже багато виробників прагнучи бути конкурентним за загальною вартістю своїх виробів, щоб ціна була привабливою для покупця, економлять на безпеці дверей та комплектують найдешевшим замковим обладнанням, та й особливо не переймаються їх захистом.

Наведемо невеличкий приклад… майже у 70% вхідних дверей, які вам пропонують на різних торгових майданчиках, циліндр захищає ось ця броня (броненакладка або протектор).

Зовні вона схожа на стандартний протектор який і повинен бути та не викликати якісь підозри та недовіру до надійності, але…

Але вона має пустощі в середині та зроблена з сплаву нетвердих металів, а разом вона зовсім не буде тримати удару і швидко зламається під натиском грабіжників. БУТАФОРІЯ!

Справжня броня (або ж протектор) повинна бути суцільно металева, мати можливість міцного та надійного кріплення до конструкції дверей та замка, щоб ніякі спроби її зруйнувати не дали швидкий та легкий результат.

 

До того ж зараз багато сучасних моделей вхідних дверей облаштовані декоративними накладками, які зроблені з досить м’якої сировини, яка може бути продавлена та послабити місця кріплення броненакладки та дати доступ до її зруйнування. У цих випадках більш надійним та потужним буде використання протекторів врізного типу.

Тому дуже радимо, в черговий раз коли буде потреба обрати та купити вхідні двері, звертаємо увагу не тільки на їх зовнішній вигляд, а й не забуваємо про їх безпеку та захист!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *