Офісний сейф від «ЛоксМайстер Київ-Центр» збереже Ваші комерційні таємниці!

Як би добре не охоронялося ваше офісне приміщення, які б служби не охороняли вашу компанію, якими б пристроями відеоспостереження не були обладнані приміщення, якщо всередині установи не створені спеціальні умови для зберігання документів, які становлять інтерес для конкурентів, усі ці зусилля можна вважати марними. Адже рано чи пізно, уся інформація, яка є комерційною таємницею, з високим ступенем вірогідності «сплине» за межі компанії.

Тому одним з дієвих способів уникнути витоку відомостей і комерційних таємниць є установка в офісі високоякісного сейфа. В «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголоівська, 48 представлено широкий асортимент сейфів різних типів, в тому числі і офісні. При виборі офісного сейфу потрібно врахувати кілька важливих моментів:

– по-перше, він не обов’язково повинен мати високий ступінь безпеки, оскільки ці сейфи, як правило, встановлюють у приміщеннях, що охороняються.
– по-друге, варто точно оцінити рівень пожежної безпеки та цінність майна, що буде там зберігатися, а, отже, і потребу у вогнетривкому офісному сейфі.
– по-третє, важливо визначитися із методом кріплення сейфу у приміщенні: монтаж сейфу в стіну, прикріплення до підлоги з метою уникнення можливості його винесення з офісу тощо.

Загалом, при виборі оптимального офісного сейфу не варто поспішати. Потрібно чітко визначитися, що для вас важливіше: збереження або безпека цінностей і документів. І робити вибір лише після цього.

Саме процес вибору виявився найбільш складним для чергового нашого клієнта, який прийшов в «ЛоксМайстер Київ-Центр» купувати офісний сейф. Проте завдяки кваліфікованій консультації наших фахівців клієнт доволі швидко визначився із ключовими параметрами сейфу та вирішив придбати вогнетривкий офісний сейф FS.50.K провідного вітчизняного виробника – компанії ПАРИТЕТ-К, яка високою якістю та оптимальною ціною чудово зарекомендувала себе на українському ринку засобів безпеки.

Замовлена модель сейфу була успішно доставлена та встановлена, а клієнт залишився задоволений як оперативністю та якістю монтажу, так і дбайливим ставленням.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» нагадують: офісні сейфи слід купувати в перевірених організаціях, які мають відповідну репутацію. На сейф необхідно мати гарантійний талон. І найголовніше: доступ до сейфу необхідно давати тільки перевіреним довіреним особам. Усе це, а також якісний монтаж та професійне сервісне обслуговування сприятиме довгому та безпроблемному «життю» сейфу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *