OMEGA “сузір`я секретності”

Привіт .
Хочу вас познайомити  з новим  цікавим замком  , це Esety OMEGA.
Замок випускаєтся у двох форм-факторах . Single i Double що відповідно означає одинарний та двійний . Різниця в тому що одинарні замки мають один механізм замикання і подвійні відповідно два . (потрійних і більше я не зустрічав у принципі:) ) .
Особливістю OMEGA це є її новітній основний механізм замикання унікальним ключем несхожим на будь який інший , ви зможете побачити його на фото .


 Це ключ і механізм Високої секретності нового покоління , і ще нема відомих випадків щоб хтось із зловмисників чи  ентузіастів зміг його відкрити .
У замках ESETY OMEGA DOUBLE вмонтований ще додатковий механізм закривання під циліндр євростандарту DIN .( це найпоширеніший стандарт) . Він керує ще одним додатковим ригелем  а також блокує відмикання  основного механізму якщо той замкнений.
Додатково на основний механізм можна встановити броненакладку або марганцеву пластину щоб унеможливити висвердлювання механізму замка , на додатковий механізм також встановлюєтся броненакладка.
Ще однією особливістю замка OMEGA є те що його можна “перекодовувати” , тобто у комплекті із замком постачаются два або три комплекти ключів. : 3 зелені , 1 жовтий і 1 червоний, додатково також може бути 1 ключ інсталяційний ( для майстра установщика). Ви користуєтесь спочатку зеленим комплектом ключів , а у разі якщо ви втрачаєте  якийсь із зелених ключів і наприклад підозрюєте що він може опинитись у руках недобрих людей , котрі ще й знають де ви проживаєте , ви можете  скористатисьжовтим ключем  перекодувавши замок під нього і тоді зелені ключі заблокуются . Звісно якщо  лихо із втратою ключа повторится ви можете перекодувати замок вже під червоний ключ .
Оглянути і придбати замки Омега ви можете у м.Львові в магизині ЛОКСМАЙСТЕР що на вулиці Митрополита Андрея 14 .

GOOGLE знає де ми є 🙂 .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *