Оновлена майстер-система для ГК «Буковель»

Майстер-система – це надійне механічне рішення контролю доступу. Заснована на базі механічних пристроїв замикання, де замки й ключі наділяються певними правами доступу, вона дозволяє відчиняти декілька різних замків одним ключем або мати кілька різних ключів, які відчиняють один замок. 

Завдяки беззаперечним перевагам: безпеці, надійності та зручності у використанні, майстер-системи користуються незмінно високим попитом у корпоративних покупців мережі «ЛоксМайстер», які, одного разу придбавши майстер-систему, з розширенням бізнесу продовжують її удосконалювати надалі.
 
Саме така історія сталася з постійним клієнтом магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття»готельним комплексом «Буковель», який звернувся з пропозицією розширення існуючої майстер-системи, яка не охоплювала декілька новопобудованих обєктів, а саме: дверей об’єктів розподільчого пункту та трансформаторів. Отже, виникла необхідність приєднати існуючу майстер-систему до нових приміщень, щоб одним ключом усі їх відкривати.
 
 
Оскільки майстер-система ГК «Буковель» побудована на замкових циліндрах  MUL-T-LOCK® Classic, фахівцями «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) було прийняте рішення продовжити майстер-систему на їх базі. Після погодження з клієнтом розширення майстер-системи на нові об’єкти було успішно виконане.
 
Майстер-система (або система Майстер-ключ) – це просте, швидке та недороге рішення для побудови систем контролю доступу (СКД) як для давно існуючих об’єктів так і тих, які будуються. Для споживача система Майстер ключ, це, в першу чергу, зручність та безпека. Система Майстер-ключ встановлюється без прокладання дротів та з мінімальним доопрацюванням існуючих точок контролю.  Часто достатньо звичайної заміни циліндра чи висячого замка. Системи Майстер ключ інсталюються в будь-яких дверях, воротах, шафах чи ящиках. Майже не існує точки доступу, куди не можна встановити механічний замок.
 
Система Майстер-ключ має наступні преваги:
Висока надійність та гнучкість у побудові розмежування доступу;
Застосування Майстер-системи робить непотрібним використання громіздких в’язок ключів у приміщенні з великою кількістю дверей і користувачів з розмежуванням прав доступу різних рівнів складності; 
Традиційний спосіб експлуатації (потрібен звичайний механічний ключ); 
Зрозумілий і простий механізм роботи; 
Зручність і простота установки системи на об’єкті та її обслуговування; 
► Відсутність обмежень щодо кількості ступенів в ієрархії Майстер-системи та її складності; 
► Відсутність потреби у додатковому обладнанні (для зчитування, кодування / декодування, програмування тощо). 
  
Циліндри для замку MUL-T-LOCK® Classic – це базова модель циліндрів MUL-T-LOCK®, на основі якої  базується виробництво ряду інших моделей циліндрів компанії. MUL-T-LOCK® Classic виготовлені з використанням технології «Подвійний телескопічний пін», що передбачає 5 телескопічних пінів, а також мають спеціальні титанові стрижні для захисту від свердління та потужну пластину із загартованої сталі для попередження від перелому навпіл, що додає корпусу надзвичайної міцності. 
 
 
Отже, ГК «Буковель» тепер має зручну оновлену майстер-систему, яка дозволяє співробітникам мати доступ до усіх приміщень комплексу за одним ключем. А фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» в разі необхідності готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, забезпечуючи бездоганну роботу обладнання на довгі роки. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *