Оновлений McDonald’s на Подолі отримав нову систему «Майстер-ключ»

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s (Макдональдз) – давній та надійний партнер мережі магазинів «ЛоксМайстер». Тому цілком природньо, що саме нашим фахівцям всесвітньо відома мережа ресторанів довірила організацію безпечного замикання та розмежування доступу у новопобудованому ресторані McDonald’s (Макдональдз) на Поштовій площі у м. Києві. Адже політика високих стандартів якості, якої ми дотримуємось в галузі замкових технологій, відповідає найвищим стандартам сервісу, яких неухильно дотримується McDonald’s (Макдональдз). 
 
Новий ресторан McDonald’s (Макдональдз), який органічно вписався в оновлений образ Поштової площі,  запроектовано та побудовано згідно усіх стандартів та норм сучасного будівництва, з великою кількістю службових приміщень. Поряд з визначними архітектурними пам’ятками: повністю відреставрованою набережною, Річковим вокзалом,  сучасним фонтаном та церквою Різдва Христового, новий McDonald’s (Макдональдз) має всі шанси стати одним з найпривабливіших місць оновленої Поштової площі. 
 
Нова будівля ресторану McDonald’s (Макдональдз) вимагала розробки та встановлення повністю нової системи Майстер-ключ, оскільки політика компанії МакДональдз® передбачає безпечне та швидке переміщення по будівлі достатньо великої кількості співробітників різної кваліфікації з різними службовими повноваженнями, що мають різні рівні доступу до приміщень. Саме тому компанія звернулась до вже перевірених партнерів, які неодноразово доводили свій високий професійний рівень у галузі безпеки – фахівців магазину Локсмайстер на Подолі з пропозицією розробки та впровадження такої системи у новому ресторані на Поштовій площі.    
 
Оскільки за усталеною традицією безпека приміщень закладів МакДональдз® будується на системі MUL-T-LOCK® (мультилок) на платформі Classic (класік), система Майстер-ключ у новому приміщенні ресторану на Подолі також була побудована на цій платформі. 
Система MUL-T-LOCK® (мультилок) на платформі Classic (класік) завдяки використанню циліндрів класу High Security враховує усі виробничі потреби персоналу та відвідувачів щодо безпеки, забезпечуючи водночас зручність і надійність використання.
 
Отже, смачна кава, вишукане морозиво та неповторні гамбургери, доповнені захоплюючими краєвидами Дніпра та старовинного Подолу, чекають на киян та гостей міста у новому ресторані McDonald’s (Макдональдз),  і жодних курйозів з замками завдяки професіоналізму спеціалістів магазину «ЛоксМайстер» там не очікується.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *