ПАТЕНТОВАНІ КЛЮЧІ – ВАША ДОДАТКОВА БЕЗПЕКА !

Навіть коли ви захистили свою оселю доволі міцними дверима та закрили їх на складні замки, які вкрай буде важко зруйнувати, не слід забувати про ключі.

Тому що у багатьох випадках при потребі їх легко та швидко виробити. Тобто злочинець заволодівши на деякий час вашими ключами може безперешкодно зробити дублікати у найближчій майстерні, яких по місту дуже багато.

Але можна боротися і з цим.

Патентовані платформи ключів. Патентовані вироби підтримуються сервісним обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах або ж самим виробником. Патентовані бланки ключів виробляються тільки на заводах-виробниках, продаються виключно офіційним сервісним центрам і знаходяться на суворому контролі.

«ЛоксМайстер на Подолі» є авторизованим сервісним центром MUL-T-LOCK (Ізраїль) і ABLOY(Фінляндія), де наші замовники завжди мають змогу придбати та у подальшому мати сервісну підтримку виробів цих компаній, а також ми виготовити ключі до патентованих виробів КАВА (Австрія) та КЕSO (Швейцарія).

Патентовані ключі вище згаданих виробників робимо тільки по кодової карті, а у разі втрати чи не можливості її надати по дублікату кодової карти, дублікат карти реєструємо і видаємо безпосередньо в сервісному центрі по пред’явленню документа, що посвідчує особу замовника.

Контроль за виготовленням дублікатів патентованих ключів надає змогу виробити їх тільки в авторизованих сервісних центрах, які надають послуги сервісного обслуговування. Все це посилює вашу безпеку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *