Патентований ключ чи варто замінити/перекодувати Ваш замок?

Ваша безпека буде під загрозою, якщо Ви:

  • звільнили робітника
  • передавали ключі працівникам сторонніх технічних служб
  • тимчасово передавали ключі своїм робітникам
  • переїхали до нового приміщення.

Існує багато ситуацій, при яких ключі від Вашої оселі або офісу можуть потрапити в „не ті” руки. Зробити копію звичайного ключа злочинцю зовсім не складно. Як результат – можливий несанкціонований доступ до Вашої приватної власності, конфіденційних документів, грошей та інших важливих та цінних речей.

Реальність полягає у тому, що більшість стандартних ключів дуже легко скопіювати. Все, що необхідно – це надати ключа майже до будь-якої майстерні по виготовленню ключів. Пригадайте останній випадок, коли ви замовляли додатковий ключ. Чи запитав Вас майстер про наявність у Вас якісь документ до того, як виготовити ключа?

У деяких випадках злочинець має можливість зробити копію ключа переписавши код, який нанесено на сам ключ та надав його до майстерні.

Наведемо факти з життя…
21.04.2017 харків’янин, який займається виготовленням дублікатів ключів і також установкою вхідних дверей, не забував робити другу копію ключів. Пізніше намагався дублікатом відкрити, двері в будинку по вул. Велозаводській.

Виходячи з цього можна дати пораду:

Найефективніший шлях встановлення надійного контролю над ключами – використання замків та циліндрів з патентованим ключем.
Запатентовані захищені ключі запобігають їх несанкціонованому копіюванню без Вашого дозволу. Копії Ваших ключів можуть бути отримані тільки через авторизованих дилерів та тільки після належної ідентифікації шляхом надання відповідної картки. Така система практично виключає можливість того, що додаткові ключі потраплять „не в ті руки”.

Дехто може почати заперечувати. Мовляв, патентовані ключі дорогі. Дійсно, циліндри з патентованими ключами дещо дорожче тих, що реалізується з непатентованими ключами. Це обумовлено тим, що в патентовані заготовки випускаються тільки заводом-виробником замків. В заводських умовах в них встановлюються пені елементи захисту, які практично неможливо повторити в умовах стороннього виробництва.
Проте, ціна також залежить від моделі і від платформи циліндра.

Якщо взяти базовий ціновий діапазон циліндрів MUL-T-LOCK, то він представлений лічинками платформи INTEGRATOR.

Вона побудована на базі платформи 7х7, але завдяки тому, що циліндр INTEGRATOR включає в себе один спеціально спроектований  пін, вона стає .

Патентований пін буває двох видів – одинарний і подвійний. В свою чергу одинарний пін може бути використаний у двох комбінаціях – внутрішній і зовнішній. Таким чином, ключ INTEGRATOR відкриває звичайну лічинку 7х7, але ключ 7х7 не відкриває лічинку INTEGRATOR.

Платформа  MUL-T-LOCK INTEGRATOR має наступні технічні характеристики:

  • Кількість кодових комбінацій – 280 000
  • Захист від відмикання відмичками, профіль патентований, захищений від несанкціонованого виготовлення дублікатів ключів.
  • Захист від свердління забезпечує посилений спеціальної форми пін
  • Виготовлення невеликих систем «Один ключ» та «Майстер-ключ»

INTEGRATOR  також має підвищені можливості щодо майстерізації циліндрів. Комплектація: циліндр, 5 ключів, персональна кодова картка, сталевий гвинт М5х65, пластикові кольорові вставки в ключ.
Додаткові можливості – замовлення циліндрів в комплектації VIP, з монтажним ключем.

Використання замків, ключі до яких захищені патентом, значно зміцнюють рівень безпеки Вашого бізнесу, оселі та транспортного засобу.

В мережі магазинів ЛоксМайстер, ви зможете не тільки придбати якісний циліндр, а й замовити послугу по його встановленню. Наші майстри з виїздом на місце, зроблять всі необхідні заміри по підбору необхідної за розміром лічинки і виконають роботи по її встановленню та захисту броненакладкою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *