Перед відпусткою радимо зробити перекодування циліндрів Mul-T-Lock, Abloy, Kaba

 

Продукція MulTLock, Abloy, Кава розповсюджена та користується неабияким попитом у Києві завдяки своїй якості та високим технічним параметрам. Але не кожен користувач знає, що він може скористуватися фірмовою послугою сервісного центру – перекодуванням циліндру у випадках втрати або крадіжки ключів, зміни співробітників або обслуговуючого персоналу.

Перекодування циліндрів це оригінальна сервісна операція з використання ліцензійного обладнання та комплектуючих які надає компанія виробник.

Ми радимо робити перекодування навіть для профілактики замків, бо це фактично означає повну реновацію всіх елементів циліндру (секрету) що благотворно впливає на роботу замка в цілому.

Перекодування можно зробити: або в сервісному центрі магазину Локсмайстер на Подолі, знявши замок або циліндр з дверей та привезти до нас за адресою м. Київ Братська 10/10, обов»язково взявши з собою 1 ключ, процедура прекодування займає 20-30 хвилин. Або викликати нашого фахівця за телефоном 044 494 3999, протягом однієї доби наш співробітник приїде до Вас у дім або на об’єкт і надасть цю послугу.

І саме приємне у цьому питання що вартість перекодування значно дешевша ніж новий продукт.

 

Якщо Ви власник циліндрів, замків для дверей, або висячих замків MulTLock 7х7, MulTLock classic, MulTLock interactive, MulTLock interactive+, MulTLock MT5+, MulTLock DBM, HERCULAR, CRONUS

Abloy Novel, Abloy Protec, Abloy Protec 2, Kaba EXPERT, Ge Ge PEXTRA

Ця послуга спеціально для Вас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *