Перекодовуємо циліндри замків навіть під час карантину!

Попри карантин та об’єктивні обмеження, пов’язані з роботою магазинів, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 продовжують активно працювати, забезпечуючи належний рівень систем безпеки для клієнтів навіть дистанційно. Адже питання безпеки для більшості з нас, безперечно, відносяться до категорії першочергових, вирішення яких так само важливе, як і забезпечення їжею та криши над головою.

Тож наші фахівці навіть зараз докладають максимально можливих зусиль, аби вирішити наявні проблеми клієнтів. Це в повній мірі стосується і чергового нашого клієнта, який звернувся за телефоном до наших майстрів з проханням заміни замкового циліндра, адже під час новорічних свят ключі від квартири було втрачено. Тож він вирішив перестрахуватися та замінити циліндр.

Відвідавши клієнта після телефонної консультації, наші фахівці замість заміни запропонували зробити перекодування циліндра Mul-T-Lock Classic Pro, адже ця процедура для клієнта була менш витратною.

Оскільки «ЛоксМайстер Київ-Центр» вже не один рік поряд з продажем високоякісної продукції безпеки провідних світових виробників надає послуги з перекодування замків та циліндрів, наші фахівці мають багаторічний досвід з надання даної послуги, а також усе необхідне обладнання та комплектуючі для здійснення перекодування.

На відміну від заміни, при перекодуванні змінюється комбінація пінів циліндра в наявному корпусі, що дозволяє суттєво зекономити кошти. При цьому здійснюється перехід на новий комплект ключів, що забезпечує належний рівень безпеки та захищеності. Причому старі ключі перекодований циліндр вже не відчинять. Це дозволяє заощадити час, адже замки та циліндри можна перекодувати необмежену кількість разів, не змінюючи дорогі та надійні замки (циліндри). Після перекодування разом з новим комплектом ключів клієнт отримує також персональну кодову картку.

Перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® і ABLOY® «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендує здійснювати як фізичним особам, так і підприємствам у наступних випадках:

– при втраті ключа;

– при зміні господаря помешкання;

– після ремонту квартири або іншого приміщення, якщо ключі передавались

стороннім особам;

– у разі недобросовісної поведінки відповідальних за ключі осіб тощо.

Це саме стосується і замків CISA, Mottura, які за потреби, також можуть бути перекодовані.

Тож після погодження клієнтом фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» оперативно виконали перекодування циліндра замка, а задоволений клієнт отримав новий комплект ключів та персональну кодову картку.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» наголошують: не дивлячись на карантин, не відкладайте вирішення питань безпеки «на завтра», адже це може занадто дорого коштувати. Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» і ми навіть в сьогоднішніх складних умовах  в максимально стислі строки, професійно та якісно вирішимо будь-які питання безпеки!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *