Перекодування циліндрів та замків в «ЛоксМайстер Київ-Центр» – швидка та недорога альтернатива їх заміни!

З початком активного дачного сезону в нас знову зросла кількість замовлень щодо перекодування циліндрів та замків. А пояснюється це насамперед тим, що дачники почали повертатися на дачі, проте, нажаль, не для всіх ці подорожі виявилися приємними.

Ось і у чергового нашого клієнта після відвідування дачі на початку сезону виникли підозри щодо того, що його дачу намагалися відкрити без його відома. Тому, для безпеки, він вирішив, на всяк випадок, замінити циліндри.

Та після консультацій  нашими фахівцями прийняв рішення перекодувати існуючі циліндри.

Справа в тому, що сучасні високоякісні замкові циліндри не лише ефективно захищають помешкання від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, а й характеризуються високим рівнем придатності до сервісного обслуговування. Особливо, коли мова йде про визнаних грандів галузі безпеки- – МUL-T-LOCK® та ABLOY®. Найкращі фахівці, які розробляють цю продукцію, як ніхто розуміють усі можливі проблеми, з якими може мати справу потенційний клієнт. І необхідність заміни замка – одна з таких проблем. Саме тому у циліндрах МUL-T-LOCK® та ABLOY® передбачена така сервісна функція, як перекодування.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 вже не один рік поряд з продажем високоякісної продукції безпеки провідних світових виробників надає послуги з перекодування замків та циліндрів, тому наші фахівці мають багаторічний досвід з надання даної послуги, а також усе необхідне обладнання та комплектуючі для здійснення перекодування.

На відміну від заміни, при перекодуванні змінюється комбінація пінів циліндра в наявному корпусі, що дозволяє суттєво зекономити кошти. При цьому здійснюється перехід на новий комплект ключів, що забезпечує належний рівень безпеки та захищеності. А старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не відчинять. Це дозволяє також заощадити час, адже замки та циліндри можна перекодувати необмежену кількість разів, не змінюючи дорогі та надійні замки (циліндри). Після перекодування разом з новим комплектом ключів клієнт отримує також персональну кодову картку.

Перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® ABLOY® «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендує здійснювати як фізичним особам, так і підприємствам у наступних випадках:

– при втраті ключа;

– при зміні господаря помешкання;

– після ремонту квартири або іншого приміщення, якщо ключі передавались

стороннім особам;

– у разі недобросовісної поведінки відповідальних за ключі осіб тощо.

Це саме стосується і замків CISA, Mottura, які за потреби, також можуть бути перекодовані.

Тож, в узгоджений з клієнтом час фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» виконали перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® на об’єкті швидко, якісно, професійно, а клієнт залишився повністю задоволений не лише оперативністю наших спеціалістів, а й прийнятною, з огляду на вартість нового циліндру, ціною за прекодування.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» має багаторічний досвід з перекодування замків та циліндрів, та є провідним локсмайcтер-центром на правому березі Києва. Наші фахівці оперативно та професійно здійснюють перекодування і пропонують широкий асортимент продукції безпеки та повний комплекс послуг, включаючи монтаж та сервіс за прийнятними цінами, що гарантує безвідмовну роботу обладнання, збереження усіх гарантій виробника, та сервіс найвищого рівня. Ми завжди готові прийти на допомогу у будь-яких питаннях безпеки вашого майна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *