Перекодування циліндрів та замків в «ЛоксМайстер Київ-Центр» швидко та якісно вирішує проблему їх заміни!

Як відомо, впевненість – це спокій. А у випадку із захистом дачного будинку це ще й запорука того, що навесні з майном все буде добре і жоден зловмисник не зможе потрапити у вашу власність. Тож якщо є найменші сумніви щодо захисту майна, їх відраз варто вирішувати. Саме так зробила наша чергова клієнтка, яка звернулася в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проханням замінити замки на дачі, адже доволі часто протягом дачного сезону лишала ключі знайомим та не була на 100% впевнена, що з майном все буде добре. Тому, для безпеки, вирішила, на всяк випадок, їх замінити.

Проте після консультацій та огляду замків нашими фахівцями було прийняте рішення перекодувати існуючі циліндри, адже встановлені моделі циліндрів дозволяли це зробити.

Сучасні високоякісні замкові циліндри не лише ефективно захищають помешкання від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, а й мають високий рівень придатності до сервісного обслуговування, в т.ч. і перекодування . Особливо, коли мова йде про визнаних грандів галузі безпеки- – МUL-T-LOCK® та ABLOY®. Розробники цієї продукції чудово розуміють усі можливі проблеми, з якими може мати справу потенційний клієнт. І необхідність заміни замка – одна з таких проблем. Саме тому у циліндрах МUL-T-LOCK® та ABLOY® передбачена така сервісна функція, як перекодування.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 вже не один рік поряд з продажем високоякісної продукції безпеки провідних світових виробників надає послуги з перекодування замків та циліндрів. Тож наші фахівці мають багаторічний досвід з надання даної послуги, а також усе необхідне обладнання та комплектуючі для здійснення перекодування.

Перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® ABLOY® «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендує здійснювати як фізичним особам, так і підприємствам у наступних випадках:

  • при втраті ключа;
  • при зміні господаря помешкання;
  • після ремонту квартири або іншого приміщення, якщо ключі передавались
  • стороннім особам;
  • у разі недобросовісної поведінки відповідальних за ключі осіб тощо.

Це саме стосується і замків CISA, Mottura, які за потреби, також можуть бути перекодовані.

На відміну від заміни, при перекодуванні змінюється комбінація пінів циліндра в наявному корпусі, що дозволяє суттєво зекономити кошти. При цьому здійснюється перехід на новий комплект ключів, що забезпечує належний рівень безпеки та захищеності. Це дозволяє заощадити час, адже замки та циліндри можна перекодувати необмежену кількість разів, не змінюючи дорогі та надійні замки (циліндри). Після перекодування разом з новим комплектом ключів клієнт отримує також персональну кодову картку.

В узгоджений з клієнткою час спеціалсти фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» швидко та професійно виконали перекодування циліндру МUL-T-LOCK® на об’єкті, а вона, в свою чергу, подякувала їм за оперативність та уважність при виконанні роботи.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» завдяки багаторічному досвіду з перекодування замків та циліндрів є провідним локсмайcтер-центром на правому березі Києва. Наші фахівці не лише оперативно та професійно здійснюють перекодування, а й пропонують широкий асортимент продукції безпеки та повний комплекс послуг, включаючи монтаж та сервіс за прийнятними цінами. Це – не лише запорука безвідмовної роботи продукції безпеки, а збереження усіх гарантій виробників. Ми завжди готові допомогти у вирішенні будь-яких питань з безпеки вашого майна. Звертайтесь, ми допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *