Перекодування циліндрів замків МUL-T-LOCK® та ABLOY® – вигідна альтернатива заміні замків!

Сучасні високоякісні замкові циліндри не лише ефективно захищають помешкання від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, а й характеризуються високим рівнем придатності до сервісного обслуговування. Особливо, коли мова йде про визнаних грандів галузі безпеки- – МUL-T-LOCK® та ABLOY®. Найкращі фахівці, які розробляють цю продукцію, як ніхто розуміють усі можливі проблеми, з якими може мати справу потенційний клієнт. І необхідність заміни замка – одна з таких проблем. Саме тому у циліндрах МUL-T-LOCK® та ABLOY® передбачена така сервісна функція, як перекодування.

При перекодуванні змінюється комбінація пінів циліндра в наявному корпусі, що дозволяє суттєво зекономити кошти. При цьому здійснюється перехід на новий комплект ключів, що забезпечує належний рівень безпеки та захищеності. Старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не відчинять. Це дозволяє також заощадити час, адже замки та циліндри можна перекодувати необмежену кількість разів. Після перекодування разом з новим комплектом ключів клієнт отримує також персональну кодову картку. Отже міняти існуючий дорогий циліндр не потрібно!

Послуги з перекодування замків та циліндрів користуються сталим попитом серед клієнтів. «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Наші фахівці мають величезний досвід, усе необхідне обладнання, заготовки та дозволи на виконання даної сервісної операції.

Перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® ABLOY® ми рекомендуємо здійснювати як фізичним особам, так і підприємствам:
– при втраті ключа;
– при зміні господаря помешкання;
– після ремонту квартири або іншого приміщення, якщо ключі передавались стороннім особам;
– за щонайменшої підозри у можливому дублюванні ключів сторонніми особами;
– у разі недобросовісної поведінки відповідальних за ключі осіб тощо.
Це саме стосується і замків CISA, Mottura, які за потреби, також можуть бути перекодовані.

За потреби у перекодуванні циліндра замка звертай тесть в «ЛоксМайстер Київ-Центр» – провідний локсмайтер-центр на правому березі Києва. Наші фахівці не лише оперативно та професійно здійснять перекодування, а й запропонують широкий асортимент продукції безпеки та повний комплекс послуг, включаючи монтаж та сертифікований сервіс за прийнятними цінами, що гарантуватиме безвідмовну роботу обладнання та безпеку вашого помешкання та майна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *