ПЕРЕКОДУВАННЯ ЗАМКІВ, МОЖЛИВОСТІ ТА ПОТРІБНІСТЬ

У переліку послуг, які надає майстерня магазину «ЛоксМайстер на Подолі» є зокрема «Перекодування замків та циліндрів». А що це таке і навіщо воно потрібно?!

На сам перед хочемо зазначити, що перекодувати можливо далеко не кожний замок або циліндр. Наш сервісний центр має можливість опрацьовувати вироби компаній MUL-T-LOCK (Ізраїль) та ABLOY (Фінліндія).

Перекодування має сенс у наступних випадках :

  • при втраті ключа
  • при зміні господаря помешкання
  • після ремонту квартири або іншого приміщення, якщо ключі передавались
    стороннім особам;

тощо…

При перекодуванні змінюється комбінація пінів циліндра в наявному корпусі, що дозволяє суттєво зекономити кошти. При цьому здійснюється перехід на новий комплект ключів, при цьому залишається  належний рівень безпеки та захищеності. А старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не відчинять.

Ще раз наголошуємо – старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не відчинять !

Також хочемо зазначити, що перекодувати можливо необмежену кількість разів, не змінюючи дорогі та надійні замки (циліндри). Після перекодування разом з новим комплектом ключів клієнт отримує також персональну кодову картку.

Наші фахівці оперативно та професійно здійснюють перекодування. Також є можливість зробити експертну оцінку якості та стану ваших замків та запропонувати широкий асортимент продукції безпеки та повний комплекс послуг, включаючи монтаж та сервіс, що гарантує безвідмовну роботу обладнання, збереження усіх гарантій виробника, та сервіс найвищого рівня!

Чекаємо на ваші замовлення !


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *