Перекодування циліндра в мережі «ЛоксМайстер»: якісна професійна допомога у найкоротші строки!

Мережа магазинів із монтажем "ЛоксМайстер" – не лише точки продажу високоякісної продукції безпеки. Чільне місце в нашій роботі посідає надання різноманітних послуг, а саме:  консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, установка вхідних дверей, перекодування замків. На останній зупинимось докладніше.  

Сервіс з перекодування замків та циліндрів користується сталим попитом серед наших клієнтів.  І на це є вагомі причини. Адже дуже часто наші фахівці стикаються з ситуацією, коли клієнти з різних причин гублять ключі.
 
От і нещодавно в магазин «ЛоксМайстер на Печерську» – один з провідних локсмайстер-центрів м. Києва, звернувся клієнт з проханням перекодувати замковий циліндр. З його слів, один з ключів від замку було загублено, тому він вирішив перестрахуватися шляхом перекодування існуючого замкового циліндру МUL-T-LOCK® Classic.
 
 
Перекодування замків – це можливість оперативно змінити комбінацію замку без заміни його корпусу, або комбінацію пінів циліндра без його заміни. В цьому випадку здійснюється перехід на новий комплект ключів. Замок залишається колишнім, але з новими ключами. Це дозволяє заощадити кошти і час, адже замки можна перекодувати необмежену кількість разів. Це дозволяє не змінювати дорогі та надійні замки (циліндри), зберігаючи при цьому необхідну конфіденційність і ступінь секретності. Після перекодування старі ключі вже не підійдуть до Вашого замка ( циліндра), що дозволить запобігти доступу в приміщення небажаним особам.
 
Перекодування замку вимагає менше витрат, ніж повна заміна механізму і застосовується у разі крадіжки або втрати ключів.
 
 
Після погодження з клієнтом перекодування було успішно здійснене, а клієнт залишився повністю задоволений оперативністю та якістю виконаної роботи, а також витратами, адже купувати новий циліндр не довелося.
 
Отже, якщо Вам потрібно виготовити новий ключ, перекодувати циліндр чи замок, звертайтесь в магазини мережі «ЛоксМайстер» і наші фахівці не лише якісно виконують роботи з перекодування, а й запропонують широкий асортимент продукції безпеки та нададуть повний комплекс послуг з монтажу та сервісного  обслуговування.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *