Перекодування циліндру: швидко та якісно!

Нещодавно до нас звернувся клієнт з проханням перекодувати замковий циліндр. З його слів, один з ключів від замку було загублено, тому він вирішив перестрахуватися шляхом перекодування існуючого замкового циліндру Мul-T-Lock Classic

Перекодування замків – це можливість оперативно змінити комбінацію замку без заміни його корпусу, або комбінацію пінів циліндра без його заміни. В цьому випадку здійснюється перехід на новий комплект ключів. Замок залишається колишнім, але з новими ключами. Це дозволяє заощадити кошти і час. Замки можна перекодувати необмежену кількість разів. Це дозволяє не змінювати дорогі та надійні замки (циліндри), зберігаючи при цьому необхідну конфіденційність і ступінь секретності. Після перекодування старі ключі вже не підійдуть до вашого замку ( циліндру), що дозволить запобігти доступу в приміщення небажаним особам.

Перекодування замку вимагає менше витрат, ніж повна заміна механізму і застосовується у разі крадіжки або втрати ключів.

Після погодження з клієнтом перекодування було успішно здійснене, а клієнт залишився повністю задоволений оперативністю та якістю виконаної роботи, а також витратами, адже купувати новий циліндр не довелося.

Звертайтесь в «ЛоксМайстер на Печерську», адже наші фахівці не лише якісно виконують роботи з перекодування, а й в змозі запропонувати широкий асортимент продукції безпеки та надати повний комплекс послуг з монтажу та сервісного  обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *