Переваги Abloy Novel. Послуга Модуляр на дому для Вашої зручності.

Дверний циліндр (вставка, лічинка, серцевина, секрет) – це серце дверей, секретний механізм що з допомогою ключа дозволяє відчиняти нам двері. Заміна ручок, замка, накладок, завіс, дверей буває лише в одному випадку: їх зношеність. А от циліндр ми змінюємо набагато частіше, оскільки причин його заміни багато: фізичний знос, внутрішня забрудненість (заноситься з ключем), погодній вплив (намерзання, іржа), сторонні предмети від зловмисників (сірники, клей і ін.), втрата ключів, використання пошкодженого ключа.

Саме тому ми запропонували своєму клієнту фінський циліндр Abloy, а так як бюджет клієнта обмежений, його старішу версію яка ще й досі підтверджена патентом – Novel. Даний циліндр протистоїть всім цим негативним наслідкам і працює безвідказно десятки років:

  1. Фізичний знос. В Novel присутня функція AWS (Система антизносу) – сукупність елементів у циліндрі та ключі, які мінімізують ефект зносу при роботі циліндра.

2. Внутрішня забрудненість. Форма ключа та його вертикальна шахта в циліндрі мінімізують потрапляння бруду ззовні.

3. Погодній вплив. Дисковий механізм, розроблений фінами для свого клімату, забезпечує надійну роботу в екстремальних умовах. Відсутні пружини, що використовуються у всіх інших виробників, які часто примерзають та забиваються брудом.

4. Сторонні предмети від зловмисників. Піддається ремонту, кожен з магазинів “Локсмайстер” є сервісним центром і має в наявності необхідний досвід, інструмент та сервісні частини. Більше того, таке відновлення може бути здійснене у Вас вдома.

5. Втрата ключів. Однією з найпопулярніших наших послуг є перекодування циліндра, тобто змінення його секретної частини під новий комплект ключів.

6. Використання пошкодженого ключа. Ключ виготовлений з спеціального сплаву металів – нейзильбер, який не те що не ламається чи гнеться, а й практично не стирається.

Також, є ще дві надважливі переваги Abloy Novel. Високий клас захисту від інтелектуального злому (відмички, бампінг тощо). Функція “Emergency” (надзвичайна подія) – надає можливість відкрити циліндр ключем з зовнішньої сторони у разі, якщо з внутрішньої сторони в нього вставлено ключ. Остання функція остаточно переконала жінку пенсійного віку придбати даний продукт за чималі для неї кошти.

Приємний бонус для клієнта – одноразовий виїзд майстра для зняття розмірів, збирання на місці циліндру необхідного розміру, що дозволяє ще одна функція Abloy Modular, та правильна установка в двері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *