Перевір дотягувач дверей вже зараз!

Весна – найкращий час перевірити, та, за потреби замінити дотягувач дверей. Адже зимні холоди вже більш-менш відступили, а літня спека поки не прийшла. А отже, заміна дотягувача та пов’язані з нею температурні перепади не створюватимуть значних проблем для Ваших співробітників та колег.

Ось і черговий клієнт нашого магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, представник одного з ресторанних закладів м. Києва, звернувся до наших фахівців по допомогу у зв’язку з необхідністю замінити недорогий дотягувач на дверях, який після інтенсивної зимової експлуатації остаточного вийшов з ладу та заклинив у напів-відкритому положенні. Наші фахівці відразу приступили до роботи та після огляду поламаного дотягувача, з огляду на високу інтенсивність користування дверима, запропонували встановити високоякісний дотягувач RYOBI серії 9903 японського виробництва. Виконаний у чорному кольорі, він не лише надійно працюватиме, а й гармонійно впишеться в оформлення закладу.

Дотягувачі RYOBI серії 9903 призначені як для внутрішніх, так і зовнішніх дверей вагою до 65 кг з шириною до 965 мм. Дані дотягувачі здатні коректно працювати в широкому діапазоні температур від -20°С до +45°С, що відповідає середньому температурному режиму України. Відрізняються вони й своєю надійністю, яка обумовлена ресурсом у 500 000 циклів. Функціонально дотягувачі RYOBI серії 9903 мають дві швидкості – основну і швидкість закриття, що регулюються гвинтами, маркованими цифрами 1 і 2 на корпусі відповідно. Дотягувачі регулюються в діапазоні 2 і 3 класу за рахунок переміщення вздовж дверного полотна.

Важливо і те, що ця серія дотягувачів RYOBI має оптимальне співвідношення ціна/якість.

Отже, після узгодження з клієнтом дотягувач було успішно та оперативно встановлено фахівцями нашого магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр», а клієнт залишився повністю задоволений відмінними характеристиками, високою якістю та визнаною надійністю дотягувача RYOBI та його стильним дизайном.

 

Якщо вам треба встановити, замінити, налаштувати або відремонтувати дотягувач дверей – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Наші фахівці не лише нададуть необхідні консультації, а й виконають усі необхідні роботи у найкоротші строки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *