ПІДГОТУЙСЯ ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ – ПОДАРУЙ РОЗУМНИЙ ЗАМОК

Напередодні новорічних свят у всіх нас виникає гостра дилема – що подарувати своїм близьким, родичам, друзям. Серед найрозповсюдженіших варіантів – це різноманітні гаджети, такі як смартфони, смарт годинники тощо. Але цим зараз вже нікого не здивуєш.

Магазин ЛоксМайстер на Печерську має для Вас дуже цікаву ідею, якою Ви точно здивуєте адресата подарунку. Пропонуємо подарувати РОЗУМНИЙ ЗАМОК, який не тільки здивує та порадує, а ще й захистить!

Мова йде про замок Mul-T-Lock ENTR. Це розумне електромеханічне рішення, що дає змогу відкривати двері за допомогою смартфона, пульта дистанційного керування, набору коду або ж відбитка пальця. Монтаж цього замка дуже простий, просто потрібно витягти старий замковий циліндр та поставити новий Mul-T-Lock Interactive+ ENTR класу High Security. Тобто не потрібно робити якихось додаткових отворів, не потрібно вести кабелі. Замок працює від потужної акумуляторної батареї.  Але в будь-якому випадку ми допоможемо і встановити, і настроїти це розумне рішення.

 

 

 

 

 

 

Це рішення надає можливість бути вільним від ключів. Достатньо мати при собі смартфон!

Отримати консультацію та придбати інноваційне рішення Mul-T-Lock ENTR Ви можете в магазині ЛоксМайстер на Печерську, що знаходиться в м. Києві на вул. Академіка Філатова, 2/1.

Впевнений, що після ознайомлення з цим замком у Вас виникне бажання і собі його подарувати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *