Підібрані комплексні рішення для клієнта.

На цьому тижні в магазин “Локсмайстер Буковина” м. Чернівці вул. Шевченка 52 звернувся клієнт для підбору йому якісної дверної фурнітури на дерев’яні двері. Двері щойно вироблені та мають мати вигляд світлого натурального дерева, тому дизайн ручок теж був важливим. Потрібно було укомплектувати двоє міжкімнатних дверей та одні вхідні.

На міжкімнатні було встановлено фурнітуру фірми Abloy (Фінляндія):

1. Замок врізний ABLOY 2014 внутрішніх дверей та дверей cанвузлів. Замикання – стандартним ключем або поворотною кнопкою. Застосовується з фурнітурою фінського та DIN стандартів. Mіжцентрова відстань 72 мм. BackSet 45 мм. Вихід ригеля – 11 мм. Реверсивна заскочка. WC – 5 мм. Сторонність – універсальний (правий/лівий). Торцева планка: обробка –порошкова фарба під латунь. Комплектація: замок, 1 ключ. Зворотна планка замовляється окремо.

 

 


2. Фурнітура інтер’єрна ABLOY 18/011. Фурнітура для внутрішнього застосування на суцільному щитку. Конструкція ручки та щитка має заокруглену форму. Ручка  найкраще  пасуватиме  для  сантехнічних приміщень. Матеріал, з якого виготовлена ручка – цинк. Обробка лак золотий, має золотисто-жовтий колір натуральної латуні та лаковану поверхню. Найкраще виглядає на темних дверях, підходить до інтер’єрів у класичному стилі.

На вхідні двері було встановлено:

1. Основний замок SANTOS Profile Lock 726 для профільних дверей під циліндр DIN. Сумісний з фурнітурою ROSTEX для профільних дверей. Міжцентрова відстань 92 мм. BackSet 35 мм. Глибина корпуса 50 мм. 1 прямий ригель. Вихід ригеля – 16 мм. Реверсивна заскочка. Сторонність – універсальний (правий/лівий).  Торцева планка: обробка – нержавіюча сталь, ширина – 22 мм. Комплектація: замок, зворотна планка, пластиковий щиток чорний PZ (2шт.)

 

 

2. Фурнітура захисна ROSTEX R4 до основних замків для вхідних металевих, дерев’яних та профільних дверей товщиною 38-55мм з можливістю подовження до 100мм (комплекти подовження замовляються окремо). З-й клас безпеки. Матеріал: нержавіюча сталь, замак. Плата, що захищає корпус замка. Загартований протектор циліндра із захистом від висвердлювання. Кріплення – болти М8.
Обробка титан PVD, має яскраво жовтий колір та поліровану поверхню. Найстійкіша обробка до подряпин та впливу зовнішнього середовища. Найкраще виглядає на темних дверях, підходить до інтер’єрів у класичному стилі.

3. Циліндр MUL-T-LOCK DIN_KK 7×7 80 NST 35×45. Піновий циліндр класу Standard Security. Технологія “”Одинарний пін”” (має 7 пінів, 7 можливих висот). Захист від висвердлювання забезпечує посилений спеціальної форми сталевий пін. Комплектація: циліндр, 5 ключів з підготовкою під INSERT (кольорові вставки в ключ з логотипом Локсмайстер партнера), персональна кодова картка, сталевий гвинт М5х65, пластикові кольорові вставки в ключ.

Клієнт задоволений не тільки європейською якістю даних виробів, що буде служити значно більше гарантійного терміну (2 роки). Також він отримав підвищену безпеку від взлому та стильний дизайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *