«Південний ЛокМайстер» реалізував систему контролю доступу для Deep Sea Supply Crew Ukraine

Ефективна робота з існуючими клієнтами – один із пріоритетних напрямків діяльності мережі «ЛоксМайстер».

Нам щиро приємно, коли існуючі клієнти мережі «ЛоксМайстер» знову і знову звертаються до наших фахівців для вирішення актуальних питань забезпечення безпеки. Це ще раз доводить, що якість представлених у нас товарів, серед яких продукція всесвітньо відомих компаній MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®, і послуг залишаються завжди на висоті. 

Тому наші фахівці завжди знаходяться в діалозі зі своїми клієнтами і завжди готові допомогти вирішити будь-які питання щодо забезпечення безпеки.
 
Ось і компанія Deep Sea Supply Crew Ukraine (Діп Сі Сапплай Крю Юкрейн) – офіційний представник в Східній Європі одного з найбільших норвезьких судновласників – компанії DEEP SEA SUPPLY Plc. – в черговий раз звернулася в магазин «Південний ЛокМайстер» (м.Одеса) з проханням встановити систему контролю доступу на вхідні двері офісу.
 
Завдання полягало в тому, щоб доступ довірених осіб здійснювався за допомогою безконтактної карти або коду доступу. А для решти відвідувачів, особа, що знаходиться в офісі, могла б за допомогою радіобрелка дистанційно відкрити двері.
 
 
Фахівці магазину «Південний ЛокМайстер» відмінно впоралися з поставленим завданням, запропонувавши встановити систему контролю доступу (СКД), яка включає в себе контролер ROSSLARE® АС-С32, електромагнітний замок YLI® YM-280Т, дотягувач RYOBI® D-1554 UNIV Dark Bronze і радіоконтролер RX-2К.
 
Переваги даного рішення очевидні: якість, надійність і ефективність. Адже СКД на основі цих компонентів успішно працюють у багатьох компаніях, як в Україні, так і в світі. Тому, отримавши згоду клієнта, фахівці магазину «Південний ЛокМайстер» встановили дану СКД.
 
Автономний внутрішній контролер ROSSLARE® АС-С32 (Ізраїль) є надійним і ефективним за ціною рішенням для організації контролю доступу всередині приміщень. Об’єднуючи в собі властивості контролера, зчитувача і кодової клавіатури, він забезпечує зручність і гнучкість функціонування об’єкта, дозволяє організувати розмежування доступу і контролювати доступ як на комерційних об’єктах, так і в приватних приміщеннях, дозволяючи прописати в пам’ять до 500 користувачів.
 
Електромагнітний замок YLI® YM-280T призначений для використання в захищених місцях, таких як внутрішні приміщення з контролем доступу та зони обмеженого доступу всередині будівель, де немає загрози фізичної атаки. Може бути встановлений на дерев’яні, металеві та скляні двері. Володіючи значною силою утримання (280 кг) і автономністю, даний замок є відмінним рішенням при організації ефективної СКД для офісу.
 
 
Дотягувач для внутрішніх і зовнішніх дверей RYOBI® D-1554 UNIV – малопомітний, але надзвичайно важливий елемент дверної конструкції, що забезпечує гарантоване закриття дверей і захищає замки і дверні конструкції від пошкодження. Запорукою високої якості дотягувачів RYOBI® є високотехнологічне японське виробництво, постійний пошук і впровадження інноваційних рішень і репутація корпорації RYOBI® як найбільшого світового виробника дотягувачів.
 
Маючи ресурс експлуатації 1 000 000 циклів в широкому діапазоні робочих температур (від -20°С до + 45°С), а також регулювання початкової та кінцевої швидкостей закриття, дотягувачі RYOBI® D-1554 UNIV забезпечують неперевершену зручність і комфорт користування СКД.
 

Таким чином, клієнт залишився повністю задоволений реалізованим рішенням СКД, а магазин «Південний ЛокМайстер» сподівається на подальшу плідну співпрацю, адже мережа магазинів «ЛоксМайстер» здійснює не лише продаж продукції безпечного замикання і контролю доступу, а й надає повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *