Побудова СКД для дніпропетровського офісу організації Save the Сhildren

У січні цього року у місті Дніпропетровськ відкрило двері українське представництво міжнародної організації Save the Сhildren International («Врятуймо дітей»). Ця потужна організація опікується дітьми, які потребують захисту, у більш ніж 120 країнах світу. Основною задачею українського представництва Save the children International у Дніпропетровську стане допомога дітям переселенців, що переїхали із зони бойових дій на Сході країни в Дніпропетровську область.    
 
Перед урочистим відкриттям нового офісу організації Save the Сhildren International у Дніпропетровську до фахівців магазину «ЛоксМайстер Дніпро» звернулись за допомогою в організації системи контролю доступу (СКД). Проблему з організації безпечного доступу та розмежування доступу на об’єкті спеціалісти «ЛоксМайстер Дніпро» вирішили за допомогою продукції ізраїльського виробництва ROSSLARE® (Рослер) та відомого у світі виробника електромеханічного та електронного обладнання безпеки YLI Electronic® (Ілі електронік). Таким чином, було проведено професійний монтаж контролера ROSSLARE® (Рослер) моделі AC-020 та зчитувача ROSSLARE® (Рослер) AY-СR12W для безконтактних карток, електроригелів та електромагніту YLI® (Ілі) YM-280, а на вхід до будівлі була встановлена панель домофона.  
 

 
Відкриття офісу Save the Сhildren International у Дніпропетровську пройшло в робочих умовах. У перший же день роботи в офіс завітала делегація з Брюсселю. Save the Children – це міжнародна неурядова організація, що надає допомогу і підтримує дітей у країнах, що розвиваються. Заснована у 1919 році у Великобританії у відповідь на трагедію Першої світової війни. Основним завданням організації стало поліпшення життя дітей за рахунок покращення освіти та охорони здоров’я, надання надзвичайної допомоги у разі стихійних лих та війн. Сьогодні по всьому світі існує 29 національних організацій Save the Сhildren («Врятуймо дітей»).

Матеріали з теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *