ПОДБАЄМО ПРО ТЕПЛО У ВАШИХ ДОМІВКАХ !

Цього року природа на жаль не надто часто нас балує теплими та сонячними днями.  Більше ми відчуємо пронизливий холод або ж дощову погоду..

Щоб забезпечити комфортні умови у вашій оселі та на роботі, потрібно дотримуватись певних правил, які допоможуть зберегти тепло. Зокрема потрібно контролювати щоб вхідні двері були зачинені та швидко зачинялися у разі потреби їх відкривання.

Щоб досягти цього, хочемо звернути вашу увагу на комплектацію вхідних дверей дверним дотягувачем. Цей прилад буде пильнувати ваші двері у зачиненому положенні і тим самим зберігати тепло у помешканнях. Він працює самостійно, без втручання людини.

Особливо він буде корисним для приміщень з великим потоком людей: в офісах, магазинах, під’їздах житлових будинків, навчальних закладах, лікарнях тощо.

Встановлення дотягувача та його коректна праця дають гарантію того, що двері будуть завжди закриті. Отже, всередину приміщення не буде проникати холодне повітря, пил, атмосферні опади, зовнішні звуки і шум.

В асортименті магазину «ЛоксМастер на Подолі» є дотягувачі виробників RYOBI (Японія) та АBLOY (Фінляндія). Широка лінійка класів під будь-які габарити дверей, а також різна гамма кольорів задовольнить будь-якого покупця даної продукції.

Наші фахівці допоможуть вам правильно підібрати і встановити дотягувач, у залежності від габаритних особливостей ваших дверей.

Подбаємо разом про тепло у ваших домівках!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *