ПОДБАЙТЕ ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ !

Купівля вхідних дверей – це доволі складна справа. Адже вони першими будуть боронити вашу власність від непрошених гостей. І тому тільки від вашого зваженого вибору залежить наскільки буде міцна та надійна ця оборона!

При замовленні броньованих дверей вам швидше за все запропонують базові замки і стандартну комплектацію. Виробник, щоб здешевити виріб, використовує найпростіші і дешеві замки, які абсолютно не уявляють проблем для відкриття злодіями.

Тому до вибору замків і їх установці потрібно підійти дуже відповідально!

Якщо ви не хочете ризикувати і перевіряти майстерність злодіїв на відкриття, то не варто залишати базові замки. Так само не варто встановлювати поширені варіанти замків.

Не варто встановлювати не захищені замки під циліндр. Циліндр переломлюється плоскогубцями або збивається молотком і двері відчиняються простою викруткою. Прості сувальдні замки наразі відкриваються досить примітивними відмичками.

Якщо ви встановили хороші двері, то зверніть увагу на максимально якісні і захищені варіанти замків від злому. Гарні двері повинні бути з гарними замками! Дешеві замки не вбережуть ваше майно!

У асортименті  магазина “ЛоксМайстер на Подолі” завжди є замки різних форматів, а фахівці порадять як найліпше їх підібрати. Якщо у вас нема можливості самостійно встановити або замінити старий замок на новий, наші майстри зроблять це швидко, якісно та професійно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *