ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ ВИСЯЧИХ ЗАМКІВ

Хочемо продовжити тему необхідності захисту замків, яку ми освітлювали в попередніх новинах від нашого магазину. Мова піде про висячі замки…

Ланка висячих замків досить широко використовується у господарстві, як по робочих справах, так і в приватному секторі. Складські приміщення, гаражі, приватні будинки, ворота та хвіртки огорожі навколо всього цього… І все тому що їх встановлення не потребує певних складнощів, і такі замки при нагоді можна причепити практично куди завгодно.

Але якщо ми переймаємося безпекою і хочемо щоб замок надійно захищав та боронив ваше майно від зловмисників, треба обов’язково подбати про його захист від спроб зруйнувати.  Адже навіть якщо обраний вами замок являє собою високосекретний та надійний механізм, який грабіжникам буде просто не по зубам відчинити, злодії спробують його просто відірвати. Тому що самі навіси, на яких причеплений замок, є тією слабкою ланкою, яку спробують зламати.

У нашому асортименті є комбіновані варіанти  – висячий замок разом з захисним протектором до нього. В магазині ЛоксМайстер на Подолі Ви можете придбати висячі замки їз захисними протекторами виробників: Abloy (Фінляндія), Mul-T-Lock (Ізраіль), Tokoz (Чехія).

При інсталяції захисний протектор приварюється або прикручується до полотна, а сам замок знаходиться у середині протектора, при цьому навіси не використовуються, бо їхню функцію виконує протектор. В результаті ми маємо майже абсолютний захист від вандального зламу.

Ми допоможемо Вам не тільки підібрати необхідний Вам замок, а й надійно його встановити !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *