Поки грім не вдарить…

Мабуть, всім відоме українське прислів’я «Поки грім не вдарить, мужик не перехреститься».  І, на жаль, деякі наші клієнти поки що живуть саме за ним. Тому що грім, тобто несанкціоноване проникнення в оселю, змушує їх все одно задумуватися над  забезпеченням надійного захисту власної домівки. 
Саме така історія сталася з черговим нашим клієнтом, який постійно відкладав питання посилення захисту вхідних дверей на потім. Допоки одного разу, повернувшись додому, несподівано побачив, що його квартира стала легкою «здобиччю» зловмисників. Лише це спонукало його нарешті звернутись до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.   


Після ознайомлення з дверима клієнта наші спеціалісти запропонували встановити комплексне рішення на заміну існуючого циліндра та броне накладки, що включає високосекретний замковий циліндр MUL-T-LOCK® Interactive+ та захисний протектор MUL-T-LOCK SL3.

MUL-T- LOCK® Interactive+ – це циліндр найвищого ступеня безпеки, що  може використовуватися з будь-якими европрофільними циліндровими замками. Циліндр MUL-T-LOCK® Interactive+ призначений для вхідних дверей. Деталі механізму виконані з високоякісних матеріалів, що гарантує довгу т надійну роботу циліндра в будь-яких умовах.

Циліндровий механізм MUL-T-LOCK® Interactive®+ має наступні переваги:
– Новий унікальний інтерактивний пін плуга – OVI (овальний) додатковий пін особливої форми для збільшення секретності циліндра.
– Піновий циліндр класу High Security.
– Технологія «Подвійний телескопічний пін»: 5 телескопічних пінів, спеціальний пін, який розташований у незалежній від інших пінів площині.
– Запатентований ребристий плуг.
– Надійно захищений від відкриття відмичками, бампінгу та підбору ключа.
– Захист від свердління забезпечують титанові стержні.
– Кількість кодових комбінацій 3 200 000.

MUL T LOCK SL3 – захисний загартований протектор до циліндрів стандарту DIN, який застосовують з основними та додатковими замками.

MUL T LOCK SL3 має наступні переваги: 
– Країна-виробник: Ізраїль
– 3-й клас безпеки
– Матеріал: загартована сталь
– Кріплення – болти М6 та М8


Отже, комплексне рішення – це єдине правильне рішення, що дозволяє розумно підійти до питання підвищення рівня безпеки приміщення та гарантувати спокій власнику. І добре, що наш клієнт, хоча із запізненням, але це зрозумів.  

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» вкотре попереджають: криміногенна ситуація в Україні в цілому і в Києві зокрема є надзвичайно напруженою. Тому найкращим рішенням є забезпечення надійного комплексного захисту оселі шляхом встановлення якісних замків, циліндрів, фурнітури. Не відкладайте вирішення цього питання у «довгий ящик». Подумайте про безпеку вже сьогодні. Адже завтра може бути  вже запізно. А фахівці магазину  «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові запропонувати високоякісні рішення найкращих світових виробників продукції безпеки!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *