ПОПОВНЕННЯ АСОРТИМЕНТУ ЯКІСНИХ ТА НАДІЙНИХ ВИСЯЧИХ ЗАМКІВ

Враховуючи що залишається шалений попит у покупців до висячих замків, наша мережа постійно піклується про можливість запропонувати як можна більше замків цієї ланки гарної якості та складності, що забезпечить надійний захист об’єктів, де будуть використані замки.  Адже саме ця модель замка, не вимагає якісь особливих вимог для його встановлення та застосування, тому саме ці замки використовують майже усюди, будь то будівлі чи приміщення у господарстві або будівництві, гаражних майданчиках, хвірток або воріт паркану та багато інших об’єктів.

До вже існуючого асортименту ми добавили новинку від потужного виробника замкових виробів – ізраїльської компанії Rav Bariach.

Замки моделі RB G550P  та RB G470P – це суцільний латунний навісний замок для загального використання з захисною дужкою.

Технічна специфікація
Функціонування: кульковий запірний механізм з двома підшипниками з поворотом ключа на 90 градусів.
Оснащений циліндром високого рівня безпеки RB на платформі KEYLOCX  профіль K04.
Матеріали: Матеріал корпусу – латунь
Матеріал дужки – загартована сталь.
Покриття: латунь, нікель.
Комплектація: кодова карта, 3 ключа.

До речі, звертаємо на особливість, що навісні замки RB G550P  та RB G470P використовують ту ж саму ключову платформу, що і звичайні дверні циліндри RB KEYLOCX , а саме профіль K04. Завдяки чому при необхідності замовник зможе замовити собі кілька навісних замків і дверних циліндрів в системі “Один ключ” і відкривати всі наявні у нього замки і двері одним ключем.
Так само є можливість створення системи “Майстер ключ”, коли один ключ, наприклад, відчиняє всі замки (ключ господаря), а решта ключів – тільки деякі замки (ключі співробітників).

Звертайтеся до магазину «ЛоксМайстер на Подолі»! Ми обов’язково підберемо саме той замок який вам потрібен!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *