Порадуйте власні двері новою ручкою ROSTEX!

Безпека від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – це не лише дієвий захист, а й сучасний стиль без жодних компромісів! Завдяки широкому асортименту продукції безпеки провідних світових виробників, представленому в нашому локсмайстер-центрі в м. Києві, на вул. Гоголівська, 48, що включає: високобезпечні вхідні двері RB-Doors® (Ізраїль), замки та замкові циліндри МUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія), надійну захисну фурнітуру ROSTEX® (Чехія) та іншу сучасну високотехнологічну продукцію, її вибір перетворюється на справжнє естетичне задоволення.

Чергове підтвердження цього – наш новий клієнт, який звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» з проханням допомогти обрати якісну та красиву дверну ручку на заміну старої, що вийшла з ладу.

Надані нашими фахівцями консультації та огляд дверей клієнта забезпечили швидкий та вдалий вибір захисної фурнітури. Зокрема, клієнт обрав захисну фурнітуру ROSTEX® R4 в новій обробці «чорна фарба», нещодавно представленій в нашому локсмайстер-центрі. Як зазначив клієнт, він був приємно вражений розмаїттям не лише найсучасніших дверних ручок, представлених в нашому магазині, а й підходом фахівців, які величезну уваги приділяють не лише зовнішності продукції, а й питанням безпеки. Тож «порадувати» вхідні двері новою ручкою дійсно легко. А швидкий монтаж та гарантія на встановлену продукцію це позитивне враження лише підсилили.

Як зазначають спеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр», продукція чеської компанії ROSTEX® дійсно вартує довіри.

Серед переваг ROSTEX®:
– Унікальні конструктивні рішення захисту від зламу
– Високоякісні матеріали та зносостійке покриття
– Варіації дизайну на будь-який смак
– Майже вікова успішна історія розвитку підприємства.

Захисна фурнітура ROSTEX® R4, нещодавно представлена на ринку України, поряд з відмінними захисними характеристиками, має стильну однорідну напівглянцеву поверхню чорного кольору. Фурнітура ROSTEX® R1/R4 застосовується до основних замків для вхідних металевих, дерев’яних та профільних дверей товщиною 38-55мм з можливістю подовження до 100мм та має З-й клас безпеки. Виготовлена з нержавіючої сталі, замкова плата ROSTEX R4 ефективно захищає корпус замка, а загартований протектор циліндра має надійний захист від висвердлювання.

Отже, якщо ви бажаєте «порадувати» власні двері ефективною та стильною фурнітурою європейської якості – завітайте в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми підберемо найкраще рішення, яке не лише порадує вас, а й забезпечить дійсно ефективний захист ваших дверей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *