ПОРАДИ ВІД ЛОКСМАЙСТРА : коли є потреба міняти замки

Найпоширенішою проблемою, що призводить до необхідності зміни замку, є втрата ключів. У цьому випадку встановлення нового пристрою є обов’язковим запобіжним заходом. Безумовно, можна зняти дублікати із запасних ключів, проте для безпеки житла все ж таки рекомендується провести повну заміну замку.

Також не треба забувати, що навіть дуже якісні та надійні замки мають визначений ресурс роботи і згодом потребують заміни на нові. Причиною несправності зазвичай є часта експлуатація замку, що призводить до зносу його деталей.

Зміна замка у двері може знадобитися і в тому випадку, коли пристрій не відповідає необхідному класу безпеки. Якщо механізм не задовольняє власників, тоді його найчастіше замінюють на більш надійний.

Крім того, врізання нового запірного пристрою може знадобитися після проникнення зловмисників у квартиру. У такій ситуації фахівці рекомендують провести повну заміну замків з усіма захисними елементами.

У разі виникнення будь-яких потреб замінити замки, або ж посилити засобами захисту, звертайтеся до магазину «ЛоксМайстер на Подолі». Наші фахівці порадять та підберуть оптимальні та надійні рішення, майстри виконають якісний монтаж обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *