ПОРАДИ ВІД ЛОКСМАЙСТРА : коли потрібно замінити замок

Ми розуміємо, що у ці важкі часи для нашої країни українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

Заміна дверного замка найчастіше виконується у разі виходу з експлуатації старого приладу, тобто коли він зламався. Однак існують інші причини, які можуть призвести до монтажу замка. Про які ми поговоримо далі…

  • Заміна зламаного виробу. Найчастіше виходять низькоякісні дешеві моделі, які виробляються в Китаї. Але й дорогий пристрій може з часом зноситися. Найбільш поширені проблеми запірних пристроїв, які призводять до їх заміни – поломка циліндра та деформація ригелів.
  • Заміна ненадійного пристрою. Людина, яка не знається на запірних механізмах, може придбати модель, що має слабкий захист від несанкціонованого проникнення. Нерідко це стає причиною заміни замка. Варто також відзначити, що щороку випускаються нові моделі, якість та надійність яких стають все кращими.
  • Втрата ключів. Ще одна поширена проблема, яка часто стає причиною заміни запірного механізму. Безумовно, у такій ситуації можна замовити дублікати, проте з метою обережності та безпеки рекомендується виконувати заміну дверного замка.
  • Злом. Ця ситуація є найнеприємнішою. У разі проникнення сторонніх осіб у квартиру необхідно негайно змінити замок. Можна також замінити циліндр. Встановити циліндр замка вхідних дверей набагато простіше, ніж змінити механізм повністю.
  • Передача квартири новим господарям. Заміна замка в цьому випадку вважається простим запобіжним заходом. Не варто бути впевненими в доброчесності старих власників, оскільки за бажання вони зможуть поринути у квартиру.

Самостійна заміна замку є досить складним заходом, який потребує точності та певних знань. У разі потреби можна звернутися до фахівців, який проведуть швидке та якісне врізання запірного пристрою в полотно дверей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *